Ostrzeżenie przy próbie pobrania z "dobrych programów" update k-lite codeck pack oraz adwcleaner

Gdyby ten problem został już tutaj poruszony to proszę o ewentualne lekkie potraktowanie i po odpowiedzi można ten post usunąć.Dziś chcąc uaktualnić w/w programy jak w tytule tutaj zostałem ostrzeżony na DOBRYCH PROGRAMACH przez moją wyszukiwarkę Firefox ,że strony tych programów są podejrzane o atak intruzów z zewnątrz czy jakoś tam.Bać się tego czy jak brzmi podpowiedz w tych dwóch wypadkach zignorować to ostrzzenie?Widać,że jednak jest dużo pobrań update mimo tego ostrzeżenia,hi…

romdan

Problem był już poruszany nie tak dawno. Pod chrome też pojawia się ten komunikat. Spod IE pobieranie idzie bez przeszkód. Możliwe, że troche to zasługa pełnego reklam asystenta pobierania dobrych programów.

Nudne .

http://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uważać/#entry130095

Drogi użytkowniku KAZDAN63

Czym kierowałeś się dając w tytule odpowiedzi “nudne”?Może i dla ciebie przy 1116 postach wydaje się to być może nudne ale nic nie odpowiedziałeś w zamian za to na temat…niestety.Sugerowany przez ciebie link też nie wyjaśnia problemu jaki jest podany w temacie. Wszystko to początkujący wie co tam jest napisane w tym linku.Pytanie w temacie było proste jak budowa cepa :  ignorować ostrzeżenie czy też nie pobierając update z działu “Dobre programy”!!! dla wspomnianych programów? Tyle i aż tyle drogi KAZDAN63 i proponuję na przyszłość ostrożnie z używaniem wyrazu “nudne” bo to może być dalej naprawdę nudne w czytaniu…

romdan

Ten temat był tyle razy poruszany na forum że … . Z Dobrych Programów itp. portali programów … nie pobiera się (o ile zadałeś sobie trud przeczytania podanej strony , a wydaje mi się że nie) ! A ile punktów ostrzeżeń otrzymałem ? Tyle i tylko aż tyle .

Potraktuję jednak poważnie i poradzę, żebyś profilaktycznie przeskanował komputer tym narzędziem: http://www.majorgeeks.com/files/details/junkware_removal_tool.html Po uruchomieniu nacisnąć dowolny klawisz i poczekać kilka minut. Po ukazaniu się logu warto zrestartować komputer.