Ostrzeżęnie za NIE złamanie regulaminu?

Witam!

Mam pytanie do administracji, w regulaminie nie ma o tym żadnej wzmianki, więc pytam tu

mianowicie, czy uwagi do postów innych użytkowników(nie obrazy - uwagi, zwykłe uwagi) są zakazane i nagradzane warnem?

dodam, że post nie był offtopicem bo pod uwagą znalazła się konkretna odpowiedź na pytanie zadane przez autora wątku.

Z tego co wiem to w temacie tylko się pisze posty dotyczące tematu, a uwagi do innych userów wypowiadających się w temacie pisze się na PW. W przeciwnym wypadku upomnienie lub warn.

Zapoznaj się proszę z regulaminem w punktach 3.3 h) oraz i).

Oraz ze słownikiem terminów:

przytoczę przykładową sytuację

1:

tekst dowolny

2: uwaga do wcześniejszego posta(w stylu: Twoja wypowiedź jest stylistycznie niepoprawna, powinno być/mówi się tak: xxxx)

mam nadzieję, że załapaliście o co chodzi.

Czy userowi, który kryje się pod “2” grozi warn? za napisanie swojej uwagi? mimo, że niżej były kolejne rady dla zakładającego temat?

Człowiek może być wzburzony, gdy otrzyma ostrzeżenie, ale są zasady i ich proszę się trzymać:

3.3. Ostrzeżenia

.........................................

b) Ostrzeżenia są przyznawane za łączną ilość wykroczeń w danym poście. Oznacza to że, w skrajnych przypadkach, za złamanie kilku punktów Regulaminu można otrzymać do 3 ostrzeżeń.

........................................

h) Odwołania można pisać tylko do osoby, która przyznała ostrzeżenie danemu Użytkownikowi.

i) Dopiero w przypadku negatywnego rozpatrzenia skargi, Użytkownik ma prawo zgłosić to Administracji. Decyzja Administracji Forum jest ostateczna i nie podlega dalszemu rozpatrywaniu.

......................................

gumis112211 stosuj się do regulaminu, to że masz 2 ostrzeżenia to nie koniec świata, znikną po 2 m-c:

3.3. Ostrzeżenia

..................................

f) W przypadku otrzymania większej ilości ostrzeżeń (w okresie jednego miesiąca), będą one anulowane proporcjonalnie w czasie (1 - po miesiącu, 2 - po dwóch miesiącach, 3 - po trzech itd.).

Tak Panie Administratorze, ale cóż zrobić jak moderator wystawiający “olewa” i nie odpisuje na wiadomości wysłane do niego?

Nie chodzi mi w tym momencie o ilość ostrzeżeń ale o to, że moderator nie umie się przyznać do błędu i że wystawił warna bezpodstawnie

przytoczę przykładową sytuację


1: 

tekst dowolny

2: uwaga do wcześniejszego posta(w stylu: Twoja wypowiedź jest stylistycznie niepoprawna, powinno być/mówi się tak: xxxx)




mam nadzieję, że załapaliście o co chodzi.

Czy userowi, który kryje się pod "2" grozi warn? za napisanie swojej uwagi? mimo, że niżej były kolejne rady dla zakładającego temat?

proszę o odpowiedź z odniesieniem się do cytowanego posta

Widzę, że nadal nie rozumiesz co napisałem. Zanin zaczniesz dyskutować zapoznaj się z regulaminem forum - regulamin-forum-serwisu-dobreprogramy-t210226.html

  • to tylko fragment!

Co do innych pytań odpowiedzi udzieliłem wcześniej.

mimo wszystko nie widzę odpowiedzi, tylko cytowanie regulaminu,

no może zażadać - to jego prawo, mi zmienił treść bo GRZECZNIE zwróciłem mu(modowi) uwagę - widać oburzył się strasznie i postanowił mi warna dać.

sytuacja wyglądała tak

moderator usunął tekst i dał warna, poczuł się aż tak urażony zwróceniem uwagi? jest tylko człowiekiem i też się myli, jednak jest chyba bardzo wyczulony na zwracanie mu uwagi bo myśli, że jest idealny.

za takie coś warna? trochę niepoważne.

pisałem do niego w tej sprawie, a także w sprawie innego mojego warna(od tego samego moda - z podparciem swoich racji regulaminem) jednak po prostu nie odpisuje, a wiadomość przeczytał. coś tu nie tak. Wydaje mi się, że moderacja powinna odpisywać na pytania userów.

Temat zamykam już wiesz co dalej. Znasz swoje prawa i obowiązki jako user.