Oszczędzanie baterii w myszce

Siemka

Nie tak dawno kupiłem myszke bezprzewodową marki natec i problem z nią jest taki że potrafi po różnym czasie “bezczynności” wejść w tryb oszczędzania baterii, czasami jest to 2 sekundy, czasami 5, 10 sekund a nie raz nawet podczas pracy właczy sie jej ten tryb. Po kliknięciu w jakikolwiek przycisk, działa tylko klikanie, a na ruchy reaguje dopiero po około 10s.
Cóż to może być? Instalowałem ją kilka razy, zmieniałem porty i nic nie pomogło

Ja mam mysz modecom. Wyłącza się po jakieś 4 - 5 minut. Po kliknięciu natychmiast włącza się. 6 lat bezbłędnie chodzi - jest na 1 paluszek/baterię. Do pół roku trzyma ja jednym dobrym alkalicznym paluszku.
Jeśli nie tak dawno kupiłeś mysz natec, to ją wymień, zamień na inny model. Mysz od początku ma się zachowywać OK. Jeśli ma tryb oszczędzania baterii, to też dobrze.

Jaki model ?

Może port USB przechodzi w tryb oszczędzania? Spróbuj na tym hubie USB wyłaczyć oszczędzanie energii.

A ja mam Logitech i nie mam takich problemów.

Natec Blackbird


Był już taki temat a sądząc po komentarzach na stronach, niestety “ten typ tak ma”.

Ewentualnie napisz do producenta

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.