Oszukali mnie na procesorze. Czy to zgłosić?

Czy mam się gdzieś zgłosić, jeżeli było napisane że w zestawie procesor jest 2500+ a p[o rozebraniu okazało się że jest to 2200+ tylko z podwyższonymi taktami?

http://img462.imageshack.us/img462/3138/dsc03240vn8.jpg

Jak byk 2200+

Pisze w tytule że to 2200+. A to nie jest twoja aukcja?

A umiesz czytać ? Przecież pisze jak byk w tytule 2200+ a poza tym osoba sprzedająca ma taki sam nick jak Ty.

edit // Mi się wydaje że kolega po prostu chciał zareklamować swoją aukcję, nic poza tym ;]

chyba nie ten link podałeś :?

Ja rozumiem to tak, że kravjec rozebrał kompa żeby sprzedać procka 2500 a okazało się, że to 2200(pyta czy ma reklamować w sklepie) i taką aukcję wystawił. Daje link do zdjęć etc. żeby można było sprawdzić czy to 2,5 czy 2,2 ale mogę się mylić :wink:

No nareszcie jakiś nie rzucający bezpodstawnych oskarżeń user. Dokładnie chodzi mi o to samo co napisał makak

zgłoś jak nic niby nie dużo ale zawsze ci sie przyda i orąb równo nich sobie jaj ni robią z ludzi! !!

kravjec więc wklej zdjęcia, same zdjęcia, bo w bajeczki to ja jakoś nie wierzę.

No już wyedytowałem żeby nie było podejrzeń

Monczkin

Mozesz usunąć te posty z podejrzeniami ok?

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 19:54

Najlepiej zostaw tylko pierwszy post

idź i zareklamuj, ale przedtem dokładnie przestudiuj umowę i fakturę/paragon na sprzęt, a jeżeli był to zestaw, to napewno masz gdzieś podaną dokładną specyfikację.

Byłem wczoraj w moim salonie komputerowym (byłym na szczęście) i tam mi powiedział że sami tego nie wiedzieli, że oni dostają już z góry złożone zestawy i że była kiedyś podobna historia z intelem. Ale sprzedałem ten procesor za 80zł tak więc nie rozpaczam. Ale na przyszłość upewnijcie się czy procesor jest ten z który płacicie

Na tym zdjęciu jest fajna data na plombie :slight_smile: Z pewnością…

wrzesień 2004. Co w niej fajnego?