Oszukanie instalatora windows 8

Jakim sposobem oszukać instalator windows 8 żeby instalował się na komputerach z niezależnymi wymaganiami (np dla wersji x86 żeby nie było minimum 1ghz, 1gb ram itp). Proszę o rade.

nie da się

takie rzeczy tylko w xp

pozostaje ci kupić nowy komputer

http://dawka.wordpress.com/2010/03/09/j … 2-mb-ramu/

Instalator oszukać się da, w prosty sposób, zainstaluj normalnie poprzez bootowanie z nośnika a nie tym dziadostwem co instaluje z poziomu innego systemu…

@kuba3351 jakbyś wiedział to windows podczas inicjacji instalatora sprawdza czy może zostać zainstalowany na takim sprzęcie(dlatego jest taki stop w jednym momencie)

hmmm… dlaczego mi się udało w ten sposób zainstalować wersję Developer preview na maszynie wirtualnej która miała niecałe 400 mb ramu?

Asystent wyświetlił że za mało pamięci, a gdy zabootowałem, zainstalowało się…

bo wtedy jeszcze nie podali wymagań

zainstaluj system na 1GB ramu i wyciągnij tak żeby zostało 350MB i będzie działać

możesz zjechać nawet do 280MB

To ja wiem…

Mam komputer na którym jest tylko 1 GB RAMu i jak instaluję na maszynie wirtualnej to najwyżej 400mb mogę dać na maszynę bo jak dam więcej to gospodarzowi brakuje pamięci :slight_smile:

golo_golka , po co kombinować, nie lepiej dołożyć RAMu/wymienić procesor? Co do instalacji Windowsa na starszym sprzęcie to nie ma żadnego problemu, na przykład Sevena po odpowiedniej modyfikacji można zainstalować na kompie z prockiem PII…