Oszust z allegro

Witam wszystkich podłącze sie do tematu, z tym że ja otrzymałem towar ale niestety na tym moja dobra passa sie skończyła:/ ponieważ powinienem przez 24 miesiące dostawać aktualizacje swojego sprzętu a otrzymałem po pół roku tylko jedną i to z wielką łaską, po ponownej prośbie o przesłanie aktualizacji zaczęło sie:/ a z resztą poczytajcie:

Ja: ,Witam

Prosze o przysłanie dostępnych aktualizacji sprzętu Launch x-431 Diagun.

Numer S/N:980593135500 v0

Pozdrawiam Przemek2171"

Gość:,Potrzebuje numer z oprogramowania a nie z obudowy"

Ja:,Gdzie lub jak mam znaleźć ten numer??"

Gość:,W oprogramowaniu urzadzenia pojawia się na chwile po wybraniu marki’’

Ja:,Numer oprogramowania to: v33,56 (120328)’’

Gość:,Ma być numer smartbox s/n"

Ja:,Numer sn przy uruchomieniu to: 980540000400"

Gość:,Prosze sciagnac z tej lokalizacji :

http://soft.carobdii.com/

username “xiazai”, password “123456”

z drugiej strony prosze sciagnac plik : “GAG Diagun EN PO”

I wypakowac na karte

Najpierw zrobic kopie obecnej zawartości"

Ja:,Prze próbie logowania na stronie http://carobdii.com wyrzuca ,your user name or password is incorrect" błąd logowania."

Znowu później Ja:,Nadal nie mam możliwości pobrania aktualizacji sprzętu, ponieważ podane przez pana dane do logowania sie na stronie są niepoprawne!!!"

Gość:,Wiec należy czekac"

Ja:,A niech mi pan powie na co i ile mam czekać?? z tego co wiem po mojej ostatniej aktualizacji były przynajmniej 2 lubi więcej, a owe aktualizacje nie ukazują sie średnio jak pan twierdzi co trzy miesiące tylko jedna lub dwie w miesiącu."

Gość:,Jak to na co ?? na aktualizacje

Ile?? Tyle ile zajmie wyslanie do mnie aktualizacji

Teraz w chinach SA swieta przez tydzień

A u mnie SA aktualizacje co trzy miesiące

A jak chciałeś mieć czesciej to trzeba było kupic sprzet u dilera"

Ja:,Ale kupiłem u pana stwierdzając że jest jest to bardziej opłacalne ale chyba sie pomyliłem, a jak panu z chin te aktualizacje przychodzą skora nawet na tej stronie nie da sie zalogować więc nie wiem czy traktuje mnie pan poważnie??? W opisie aukcji miał pan w tytule aukcji 2 lata aktualizacji wiec nie wiem co pan chce mi udowodnić??

Oto cytat z pańskiej aukcji! !!

aktualizacja możliwa jest do wykonania w dowolnie wybranym

przez klienta momencie

· po wykonanej aktualizacji zapewniony jest bezpłatny dostęp

do kolejnych nowych wersji oprogramowania przez następne 24 miesiące."

Więc chyba czegoś nie rozumiem??"

Gość:,No I będą aktualizacje

Poco mi to wysylasz ???

Ja widze co mam w opisie aukcji""

Ja:,Bo niestety ale kręcisz coś. Po prostu takie rzeczy pisze sie od razu a nie jak w opisie aukcji stwierdziłeś ,aktualizacja możliwa jest do wykonania w dowolnie wybranym przez klienta momencie"!! więc prosze wytłumacz mi to??"

Gość:,Ty jak krece to ok. jak ci pasuje

W dowolnym momencie jak jest dostaepna aktualizacja"

Ja:,Ale tego już nie ma w opisie! !!

Gość:,To trzeba było tam kupic

A jak mam mowic jak nie na ty ?"

Ja:,Jeśli otrzymał pan maila z allegro prosze o jakieś konkrety, w innym przypadku będe zmuszony popchnąć sprawe dalej, ponieważ nie lubie nieuczciwości i tu już nawet nie chodzi o same aktualizacje tylko pański stosunek do klienta!! Czekam na jakieś konkrety z pańskiej strony!!!"

Gość:,Napisalem wczesniej konkrety"

Ja:,Czyli mam sprawe posłać dalej ok jak pan chce próbowałem sie dogadać !!

Gość:,To poslij dalej jak masz ochote ale mi o tym nie pisz !!

Witaj

Z ciekawości od kogo kupiłeś?? Trochę handluję na allegro ale też mnie w jajo zrobił gość od diagunów.

Gość ma nicka Tabasco.