Oszustwo czy nie?

PRACA DORYWCZA-SKŁADANIE DŁUGOPISÓW

Poszukujemy 7 pracowników. Praca jest wykonywana w domu. Towar dostarczamy i odbieramy co 30dni.

*Oferujemy wysokie zarobki !

KUPON ZGŁOSZENIOWY

Podejmuję się pracy. Proszę o przesłanie materiałów. Kupon zgłoszeniowy wysyłamy na dane firmy lub na adres e-mail. Wysyłam na adres : ***************

Kaucje … zł należy wpłacić na nasze konto :

Dane do wpłaty:

*Nazwa odbiorcy: Ewa ********

*Bank odbiorcy: BANK PEKAO SA

*Numer konta odbiorcy: 02124059181111000049097***

*Tytuł przelewu (tylko to w tytule ważne ! ) RB1501461***| Bez zbędnych dopisów,sam numer.

* 41-902 Bytom ul. A********


To wysyłamy na e-maila lub w kopercie na nasz adres.

Imię…………………………Nazwisko…………………………………………………………………………………………………………….

Ulica ,nr domu,nr mieszkania,miejscowość ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

……………………

Podpis ……………………Telefon:……………………………Wiek….

Numer konta z jakiego została nadana wpłata …………………… . Jeżeli Pocztą Polską kserokopie wysyłamy na nasz adres lub e-mailem.

> Wybrać ilość:

> 1. 1000szt 0,25 gr za długopis Kaucja 100,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 250,00 PLN

> 2. 2000szt 0,27 gr za długopis Kaucja 135,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 540,00 PLN

> 3. 3000szt 0,28 gr za długopis Kaucja 165,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 840,00 PLN

> 4. 4000szt 0,29 gr za długopis Kaucja 185,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 1160,00 PLN

> 5. 5000szt 0,32 gr za długopis Kaucja 220,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 1600,00 PLN

> 6. 6000szt 0,35 gr za długopis Kaucja 250,00 (podlega zwrotowi) Zarobek : 2100,00 PLN

• Kaucja wliczona w zarobkek.

• Masz pytania ********

gwiazdkami zaznaczyłem te pola aby nie zdradzic danych ale dane były podane … czy waszym zdaniem warto w cos takiego sie wciągać??

nie, nie warto.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że ciężko jest złożyć takie 1000sztuk. Moim zdaniem nie warto. Oferta mami niby wysokimi stawkami, ale w praktyce jest zupełnie inaczej. Masz kasę na kaucję - ok, wybierz pierwszą ofertę i się przekonaj, ale moim zdaniem, pieniądze wyrzucone w błoto.

Pamiętam przekręt w mojej okolicy - nawet do 2500zł zarobku miesięcznie za adresowanie kopert…też praca chałupnicza…i masa naciągniętych ludzi.

na pewno jest to kant, kaucja raczej wyłudzenie nie daj się naciąć

Jeżeli musisz wpłacić kaucję, którą Ci zwrócą, to znaczy, że zarabiasz na czysto 15 groszy za długopis.

Nie mówiąc o tym, ze cena 0,25 groszy jest zwykła pomyłką - powinno być 0,25 zł

Wydaję mi się że macie wszyscy racje… powiem szczerze kusi mnie żeby w tą brnąć ale… jakie mam gwarancje że dostane zwrot kasy , że po złożeniu długopisów i odesłaniu ich na adres dostane kasę na konto lub w ogóle nie dostane ich do domu po wpłacie kaucji, co w takim przypadku robić niby są dane podane, ale przecież nie złoże osobistej wizyty bo to za daleko, a na policję iść haha (nie lubię ich ) skąd wiadomo, że dane są prawdziwe może tylko konto jest prawdziwe i czekają na takich co im tą kaucję wpłacą??

jeszcze poprosiłem o numer telefonu dla pewności no i dostałem nr tel. + fax hmmm… za dużo w tym do myślenia co sądzicie?? ktoś może próbował z was coś takiego, niekoniecznie może to być składanie dł. ale inna praca domowa…

DziosZu , wymazałeś różne dane tej firmy.

Spróbuj powpisywać je kolejno do szukajki Google - zobacz, co znajdziesz.

Było na TVN UWAGA

Od wielu lat widać oferty składania długopisów i ludzie nadal się na to łapią…

kant , nie bądź naiwny :tancze:

No już to zrobiłem prędzej no i nic nie znalazłem ani nazwy konkretnej ani osoby która jest wymieniona w tym mailu… nic…

Dodane 04.11.2009 (Śr) 0:06

przyjmują nieletnich? :stuck_out_tongue: bo jeśli to ta ulica (tak dokładnie to 2) o której myślę to znaczy że mam na rzut beretem :stuck_out_tongue:

jeśli masz tak blisko to zorientuj sie czy to prawda przy okazji jak bedziesz tam może to miejsce w ogóle nie istnieje tylko adres zmyślony ;p

Akademicka 17 — to jest ta ulica