Oszustwo! -nie ma dodatków do filmu Wiek niewinnosci

Mam taki problem. Nie jest on ze swiata komputerow, ale pomyslalem ze moze ktos mi tu pomoze. Kupiłem film Wiek niewinnosci na DVD, na którego okładce (jak równiez na stronie dystrybutora) jak wół jest napisane, że w dodatkach są sceny usunięte. Niestety kiedy włozyłem płytę do odtwarzacza okazalo się, ze wcale nie ma tam scen usunietych! !!

Nie wiem co teraz zrobic. To jest jakieś oszustwo Imperialu. kupiłem ten film przede wszystkim dla tych scen. Co powinienem teraz zrobic? :frowning:

A może są one wkomponowane w film (po napisach końcowych). Sprawdziłeś?

Sprawdzilem. Nie ma ich po napisach. :frowning:

No to zgłoś się do sklepu, niech ci oddadzą kasę, albo wymienią film.

ALe dokładnie sprawdź. Najczęściej na DVD jest to:

dodatki -> niewykorzystane sceny.

Nie radziłbym

:snipersmile: :2gunfire: :killer: sprzedawcy, bo już nic nie zrobisz, chyba że okradniesz sklep.

A spróbuj włożyć płytę do napędu dvd w komputerze. Może coś da.

Czy te sceny nie są może czasm zintegrowane w filmie? Jeśli nie to bym jeszcze sprawdził przez PC w katalogach :wink:

ysiulec - zastanów się co piszesz :?

Kiedy powstaje film, nakręcanych jest wiele scen ale nie wszystkie z nich znajdują się w finalnej wersji filmu. Aby uatrakcyjnić wersje wydawane na DVD, producent umieszcza czasami w “dodatkach” znajdujących sie na takiej płycie, sceny, które właśnie “nie zmieściły” się w filmie i są określane jako “sceny usunięte”. Tak własnie reklamowany był na opakowaniu film, który kupił Fidelio i tych właśnie scen nie może znaleźć na płycie.

Fidelio : może poprzeglądaj DOBRZE menu główne ? Powinno tam być :confused:

A moze te sceny odblokują się po obejrzeniu filmu? Niektóre filmy na DVD tak mają.

Chodzi mi o sceny o których mowi sdar.

Sprawzdalem nie ma ich ani po filmie, ani w dodatkach, ani w menu nigdzie indziej.

Zastanawiam sie teraz czy lepiej jest zwrocic ja bezposrednio do producenta czy tez do sklepu, w którym kupiłem?

Fidelio a może one są wkopiowane bezpośrednio w film ;).

Sprawdź to bo tak jest czasami ;).

Właśnie, a obejrzałeś ten film np. w kinie i na dvd?

jakby byly wkopiowane to inaczej by pisalo…