Oszustwo ze strony Dialogu

Witam

Mam pewne pytanie. Czy ktoś z użytkowników (ewentualnie rodziców użytkowników) dał się nabrać przedstawicielom Dialogu, chodzących po domach i przedstawiających się jako pracownicy TP, którzy podstępem namawiają na zmianę Operatora? Moi rodzice, niestety starsi już ludzie, mieli tę wątpliwą przyjemność. Do czego zmierzam? Sam fakt miał miejsce jeszcze w lutym, a dowiedziałem się o tym dopiero dziś. Patrząc na umowę widzę że powinna mieć ona 4 strony, jednak przedstawiciel zostawił jedynie pierwsze dwie, na której jest jedynie kilka początkowych punktów regulaminu (żadnych konkretów). Brak jest natomiast jakiejkolwiek pieczątki i podpisu przedstawiciela - jest tylko jedna parafka.

Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji czy mógłby mi zeskanować ostatnie 2 strony umowy? Chodzi mi tylko o ciąg dalszy regulaminu. Pani z infolinii Dialogu powiedziała mi że to co jest podane na ich stronie mnie nie dotyczy bo nie ma tam warunków niby tej promocji na którą wyrazili zgodę moi rodzice, sta moje pytanie.

Pozdrawiam

polecam kontakt z UKOIK

tak właśnie chce zrobić, jednak potrzebuje tych dwóch stron regulaminu który zostawił przedstawiciel, ponieważ jeśli nie ma w nim zapisu o możliwości odstąpienia od umowy w przeciągu 10 dni (a podobno nie ma), to termin ten wydłuża się z 10 dni do 3 miesięcy