OTL - problem po funkcji skanowanie i sprzątanie

Witam.

Chciałbym opisać duży problem jaki powstał wczoraj po zastosowaniu programu OTL.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc w tej sprawie ? Mam system windows VISTA 32 bity

Pobrałem i zainstalowałem (OTL 3.2.29.1Windows) - uruchomiłem i kliknąłem skanuj, po skanowaniu powstały 2 raporty lecz ja ich nigdzie nie zapisywałem - następnie kliknąłem sprzątanie - program po jakimś czasie wyświetlił komunikat : aby dokończyć - wymagane jest ponowne uruchomienie komputera, co tez zrobiłem - potwierdziłem i już komputer się nie uruchomił !!

Miałem problem z przeglądarką firefox - nie wczytywała strony www.google.pl, oraz nie działała w niej wyszukiwarka google.Miałem wtedy jakieś robaki i fałszywe wirusy skanowałem antywirusem ARCA VIR który cały czas mam aktywny i nic nie usunęło ale po przeskanowaniu podwójnym programem MALWAREBYTE’S pomogło, wywaliło szkodliwe oprogramowanie i teraz skanuje komputer antywirusem i malwarebyte’s co tydzień i komputer jest czysty od wirusów i szkodliwego oprogramowania - i to tak od 2 miesięcy ALE nic nie pomogło - dalej przeglądarka firefox nie wczytuje strony google.pl i nie działa wyszukiwarka google. Mam dodatkowo internet explorer i tam działa google.pl oraz wyszukiwarka.WIĘC POSTANOWIŁEM COŚ Z TYM ZROBIĆ : poczytałem w internecie o takich przypadkach blokowania strony google i były tam wypowiedzi że pomoże program OTL że są zmienione logi czy też złe logi i ten program miał pomóż. Widocznie coś zrobiłem źle.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje, które pomogą przywrócić mój system windows i cały komputer do życia bez utraty ważnych plików i programów.

Pozdrawiam

czapsa