Otomoto wolno chodzi

Tak jak w temacie , na każdej przeglądarce otomoto i olx wolno chodzi. Jakieś rady? Windows 10. Inne strony chodzą bajecznie.Próbowałem z Windows Defender wyłączając go i nadal to samo, z inną przeglądarka też to samo, ze zmianą DNS też to samo. Jakieś rady? Dodam że na dole jest napisane czasami Czekam na pamięć podręczną lub Czekam na creativecdn.com

Bardzo eksperymentalnie:

https://www.localcdn.org/

Ale nie wiem czy wyeliminuje to przeciążenie creativecdn.com (nie ma go na liście wspieranych).

Mam ściągnąc firefoxa i zainstalować to do niego?

Tak, dodatkowo jak blokujesz reklamy to zobacz instrukcję jaką wygeneruje dodatek localCDN by nie blokowały one plików z listy obsługiwanych CDN-ów:

Jak nie pomoże, to ja widzę tylko pomysł z bezpiecznym VPN (może nagle przyśpieszy strona).

Gdzie sprawdzić tą wygenerowaną instrukcje?

  • Klikasz na ikonę dodatku, następnie w ikonę koła zębatego “:gear:”.
  • Potem w ustawieniach dodatku jakie się otworzą wybierasz zakładkę zaawansowane,
  • Przewijasz do dołu i będzie generator reguł / filtrów dla dodatku blokującego reklamy,
  • Wybierasz właściwy, w przypadku jak to jest AdBlock / Adblock Plus to należałoby z listy wybrać AdGuard.
  • Reguły / filtry kopiujesz do “schowka” systemowego i wklejasz do odpowiedniego pola na reguły / filtry użytkownika.

Nie ma nigdzie ams.creativecdn.com i caly czas na dole jest napisane jak coś się ładuje na otomoto.