Otrzymany e-mail z formularza-jak zmienić skrypt PHP

Witam,

Jak zmienić poniższy skrypt PHP

$data = date("d m Y");

$tresc2 = strip_tags($_POST['tresc']);

$naglowki = "From: ".$_POST['imie']."\r\n";

$naglowki = "Reply-To: ".$_POST['mail']."\r\n";

$temat1 = $_POST['imie'];

$temat = 'E-Mail Ze Strony;


$tresc = $_POST['imie'].' Temat: '.$_POST['nazwa'].' E-Mail: ( '.$_POST['mail'].' ) Wysłany dnia: '.

$data." napisał: \r\n\r\n\r\n ".$tresc2; 

$i = @mail('nazwa@przyklad.pl', $temat, trim($tresc), $naglowki);

do wysyłania e-maili przez formularz ze strony WWW żeby otrzymany e-mail wyglądał w taki sposób:

Temat:

E-Mail:

Nadawca: ( jak dodać słowo Nadawca: przed $_POST[‘imie’]. żeby nie wyrzucało błędu, po dodaniu słowa Nadawca: przed $_POST[‘imie’]. pojawia się błąd )

Napisał:

Wysłany dnia:

Żeby wszystko było w osobnych liniach i jak by była możliwość żeby było pogrubioną czcionką.

'Nadawca: '.$_POST['imie']

Coś nie tak dalej jest. Po wpisaniu tego co podałeś _Puma_ , to wyskakuje mi taki błąd (po próbie wysłania e-maila z formularza)

34 linia w pliki mail.php to

$tresc = 'Nadawca: '.$_POST['imie'] ' Temat: '.$_POST['nazwa'].' E-Mail: ( '.$_POST['mail'].' ) Wysłano Dnia: '.

Sam też próbowałem i też za każdym razem pojawia się błąd w 34 lini.

Mi nie pojawia się błąd a linia w całości :

$tresc = 'Nadawca: '.$_POST['imie'].' Temat: '.$_POST['nazwa'].' E-Mail: ( '.$_POST['mail'].' ) Wysłany dnia: '.$data." napisał: \r\n\r\n\r\n ".$tresc2;

_Puma_ , wielkie dzięki za pomoc. Wszystko już ładnie się wyświetla. Faktycznie był błąd w tym że nie było w jednej lini.

Jeszcze jak by się dało zrobić żeby wszystko było w osobnych liniach

to był bym zadowolony :smiley: .

Nie chciało mi się kombinować z łączeniem łańcuchów, masz wszystko w jednym łańcuchu.

$tresc = "Nadawca: \r\n $_POST[imie] \r\n Temat: \r\n $_POST[nazwa] \r\n E-Mail: \r\n ( $_POST[mail] ) Wysłany dnia: \r\n $data \r\n napisał: \r\n\r\n\r\n $tresc2";

Za przeskoczenie do nowej linii, odpowiada

\r\n

_Puma_ , dzięki raz jeszcze. Teraz to ma taki wygląd jak chciałem :smiley: .