OTS Tibia 8.1 real mapa

z ots łączymy się przez hamachi

acc maker 111111/tibia

ip:5.171.19.158

NAZWA SIECI: RealotsPL

HASłO SIECI: tibia

exp x100

ots bardzo często online zwykle w tygodniu 15-24 w weekend 24 h będę dorabiał nowe tereny ZAPRASZAM

proszę o nie komentowanie tego tematu np tak “a tibia szajs nie warto w to grać” ponieważ to świadczy tylko o tym że nie umiecie się powstrzymac od spamowania itp

tibia szajs nie warto w to grać

a po za tym sam spamujesz tym czymś ;/

po co to komu?

żal mi cię widać / że jesteś niski intelektualnie jak pisze nie pisać UP to i tak robi swoje x)

To tak samo jak bym napisał ,że pepsi się reklamuje bo po co to komu? tylko zdrowiu szkodzi

Pepsi jest spoko ale ty nie :stuck_out_tongue:

I nie zaśmiecaj forum takim czymś ;/

Yeah, odczep się od Pepsi! :lol:

Kolega powyżej ma rację. Grałem w Tibię równe 2 godziny i wyrzuciłem instalkę do kosza :lol:

Jest to szajs jakich mało w tym świecie.

Np. można se pogadać ze sprzedawcą w sklepie :lol: Niby fajne ale trochę żenujące :confused:

Masz szczura to piszesz w sklepie (na czacie) sell fresh rat żeby go sprzedać :x Albo jakieś czary czy cuś to też musisz wypowiedzieć zaklęcie na czacie.

Runescape jest o wiele lepsze od tego szajsu.

Tu się nie umiera jak w Tibii. Masz konto o ogromnym levelu, chodzisz po kanałach i masz mało hp. Przychodzi szczur, hit, już ded jesteś i konto z ogromnym lvl poszło.

I po co znów mamy się powtarzać? :expressionless: Gra… oj sorry to coś(nie mogę obrażać gier) co zwą T.I.B.I.A. to Tandetna i Beznadziejna Ingerencja Arogantów, dziękuje dowidzenia :slight_smile:

2 godziny? Mocny masz łeb! !!

Najbardziej mi zal ludzi którzy kupują jakis tam pac czy coś za 90zł ! Skasujcie ten temat bo reputacje forum niszczy!

Dokładnie

A tak w ogóle soony , widziałeś realny świat?

Czy tylko przed tym czymś siedzisz zwaną Tibia ;/

Bo jak znam osobę która gra w tibie to tylko w domu siedzie i nie waży się wyjść na ośkę bo ośkę i kumpli ma w tibii żal;/

Ciekawa gra chodzenie pixel za pixelem

Dobra tyle !!

I usuń post bo forum zaśmiecasz :smiley:

Ja widziałem niebo w tibi!

Najlepiej w tibie gra się łokciami za pomocą kierownicy. :lol:

A jak już robisz jakiś serwer to nie tibi tylko zrób do FFOWa na 100% dużo osób ci zapłaci jak będzie dobry. No bo narazie polskich serwów w Ffowie nie ma (bo nie ma jeszcze plików serwerowych na linuksa).