"Otvarta" - nowa sieć komórkowa?

TO NIE JEST REKLAMA

Trafiłem dzisiaj na https://otvarta.pl i czytam, czytam… niby wszystko bez limitu i tylko ~18zł .Warunkiem jest przeniesienie numeru.


Jak sami widzicie coś dziwnie tanio. Pomożecie mi znaleźć haczyk ?

1 polubienie

Czytam i nie widzę haczyków. Chcą mi powiedzieć, że za 18zł mam wszystko bez limitów połączenia, sms, i aż 21GB na dane ?

Ma ktoś inny taki wypas pakiet ?

Sieć istnieje od ponad półtora roku dla klientów indywidualnych i jak na razie nie padła.
Może cena 18 zł za abonament wystarcza by sie utrzymać a to co droższe u innych to już czyste złodziejstwo.

Takie stawki to nic zaskakującego w ofertach firmowych, wiec raczej nie jest to cięcie po kosztach, ale zanim się ktoś napali to lepiej sprawdzić jakość w swojej okolicy. W dużych miastach problemu pewnie nie będzie, ale poza nimi mogą mieć wykupioną małą przepustowość na bts - bo swoich na pewno nie mają :wink:

Odróżniasz wszystko bez limitu od bez limitu rozmowy, sms, mms, ale limit na internet?? Co ćpasz??

Dla mnie 21GB to “no limit”. Nie mówiąc już o pakiecie za ~29zł gdzie jest 31GB.

Chyba będę musiał kupić starter z Plusa i sprawdzić jak wygląda zasię g w mojej okolicy.

To dla ciebie, ale każdy kto przeczyta twój pierwszy post gdzie piszesz “wszystko bez limitu za 18 zł” spojrzy na zrzut i pomyśli, ale limit na internet. Trochę trzeba wysilić mózgownicę jak się coś takiego pisze bo nie każdemu styka 21-31GB w telefonie. Ja 3 dni Tidala w HiFi na telefonie z taryfą Bizesową T-Mobile gdzie na telefonie mam bez limitu transfer z predkością do 60Mb/s potrafi mi skonsumowac dziennie 25-30GB. Tak Tidal w HiFi potrafi. Fakt wiem, większości pół głuchym ludziom wystarczy Spotify z marną skompresowaną jakością muzyki.

Muzyka z telefonu. Coś w sam raz dla ludzi o słuchu absolutnym. A najlepiej się ją słucha gdy słychać gwar ulicy, ryk śmieciarki i wrzask dzieciaków. , jadąc autobusem.

1 polubienie

Ja nie słucham na telefonie i jego głośniczkach. Podpinam w samochodzie przez USB do radia, który dockuje iPhona i różnica HiFi z iPhone-a w samochodzie, z TIDAL zwala z nóg.

Tu są różne opinie.


Jestem w OTVARTA już rok, mam 5 nr i nie narzekam. Czasami słaby zasięg (OTVARTA korzysta z nadajników PLUSa), ale jeszcze nigdy nie zdarzył się brak zasięgu. Najważniejsze, że umowa jest bezterminowa i jakby co, to w każdej chwili mogę ją wypowiedzieć.

A kogo to obchodzi. Ten post jest o sieci komórkowej i tym co daje za niewiele. Czytaj ze zrozumieniem. Na pewno potrafisz. Podobnie jak i inni. Może.
P.S… A w tym samochodzie to jaka róznica między autobusem a nim ,dzieciaku.
Zrób sobie najpierw prawo jazdy a potem bajki pisz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sprawdziłem PLUS… tragedia.

Warto było kupić i sprawdzić sieć , warto było.

Wszystko bez limitu (nie licząc internetu) ale w tym nie ma MMS-ów, trzeba uruchomić usługę i za każdą wiadomość dodatkowo zapłacić, bodajże 0,19 zł.

1 polubienie

Nie jestem zadowolona z Otvartej , po dwóch miesiącach ciągłych problemów z nimi. Nowego użytkownika mają w nosie, to już moje nie pierwsze problemy z nimi. Oszukują na danych. Dotychczas u poprzedniego operatora wystarczyło mi 40 GB w internecie mobilnym (domowym) , ale skoro przenosiłam numery telefonów do Otvartej, to przeniosłam się również z internetem domowym, wcześniej wystarczało te 40 GB, a teraz po 20 dniach lutego już rzekomo zużyłam ponad 100 GB(miesięcznego limitu) , co powoduje że nie mam internetu domowego w ogóle, po zalogowaniu się do obsługi modemu występuje BRAK USŁUGI! , po zgłoszeniu tego problemu do Otvartej, nie widzą problemu, bo wg nich zużyłam limit 100 GB i nie pomogą.

Haczyk taki że MMS-Y są płatne, co nie rzuca się od razu w oczy, a poza tym w tej firmie jest niemiła obsługa, w niczym nie pomagają, zbywają klientów, trzeba uważać na oferty premium które lepiej wyłączyć.
Bilingu nie sprawdzisz rzetelnie bo jeśli zgodzisz się na e-faktury to podgląd wykonanych rozmów, użytych danych itd jest w tak małym okienku że nie jesteś w stanie sprawdzić czego dotyczy wiersz od lewej do prawej bo przesuwając suwakiem gubisz się w linijce, pdfa, czy eksport pliku nie ma możliwości zrobić, brak takiej opcji, zrzut ekranu nie pokaże całej linijki, masakra. To wszystko po to żeby utrudnić klientowi możliwość sprawdzenia rzetelności podliczania danych, czy wykonanych rozmów

ja mam póki co internet mobilny w otvartej i jest okej, parametry zgodne z tym co w umowie ( często robie speed testy). numer przeniosę pewnie w połowie tego roku bo jeszcze mam lojalke w obecnej sieci ;/

Z tą siecią bym uważał i to bardzo mocno. Poczytajcie sobie to https://infomiasto.eu/siec-mobilna-otvarta-opinia-i-test/ - ona źle liczy zużycie transferu nawet samemu mogę to potwierdzić. Miejcie programy monitorujące ruch sieci to zobaczycie że tam się nic nie zgadza.