"Otvarta" - nowa sieć komórkowa?

TO NIE JEST REKLAMA

Trafiłem dzisiaj na https://otvarta.pl i czytam, czytam… niby wszystko bez limitu i tylko ~18zł .Warunkiem jest przeniesienie numeru.

Jak sami widzicie coś dziwnie tanio. Pomożecie mi znaleźć haczyk ?

1lajk

Czytam i nie widzę haczyków. Chcą mi powiedzieć, że za 18zł mam wszystko bez limitów połączenia, sms, i aż 21GB na dane ?

Ma ktoś inny taki wypas pakiet ?

Sieć istnieje od ponad półtora roku dla klientów indywidualnych i jak na razie nie padła.
Może cena 18 zł za abonament wystarcza by sie utrzymać a to co droższe u innych to już czyste złodziejstwo.

Takie stawki to nic zaskakującego w ofertach firmowych, wiec raczej nie jest to cięcie po kosztach, ale zanim się ktoś napali to lepiej sprawdzić jakość w swojej okolicy. W dużych miastach problemu pewnie nie będzie, ale poza nimi mogą mieć wykupioną małą przepustowość na bts - bo swoich na pewno nie mają :wink:

Odróżniasz wszystko bez limitu od bez limitu rozmowy, sms, mms, ale limit na internet?? Co ćpasz??

Dla mnie 21GB to “no limit”. Nie mówiąc już o pakiecie za ~29zł gdzie jest 31GB.

Chyba będę musiał kupić starter z Plusa i sprawdzić jak wygląda zasię g w mojej okolicy.

To dla ciebie, ale każdy kto przeczyta twój pierwszy post gdzie piszesz “wszystko bez limitu za 18 zł” spojrzy na zrzut i pomyśli, ale limit na internet. Trochę trzeba wysilić mózgownicę jak się coś takiego pisze bo nie każdemu styka 21-31GB w telefonie. Ja 3 dni Tidala w HiFi na telefonie z taryfą Bizesową T-Mobile gdzie na telefonie mam bez limitu transfer z predkością do 60Mb/s potrafi mi skonsumowac dziennie 25-30GB. Tak Tidal w HiFi potrafi. Fakt wiem, większości pół głuchym ludziom wystarczy Spotify z marną skompresowaną jakością muzyki.

Muzyka z telefonu. Coś w sam raz dla ludzi o słuchu absolutnym. A najlepiej się ją słucha gdy słychać gwar ulicy, ryk śmieciarki i wrzask dzieciaków. , jadąc autobusem.

1lajk

Ja nie słucham na telefonie i jego głośniczkach. Podpinam w samochodzie przez USB do radia, który dockuje iPhona i różnica HiFi z iPhone-a w samochodzie, z TIDAL zwala z nóg.

Tu są różne opinie.

Jestem w OTVARTA już rok, mam 5 nr i nie narzekam. Czasami słaby zasięg (OTVARTA korzysta z nadajników PLUSa), ale jeszcze nigdy nie zdarzył się brak zasięgu. Najważniejsze, że umowa jest bezterminowa i jakby co, to w każdej chwili mogę ją wypowiedzieć.

A kogo to obchodzi. Ten post jest o sieci komórkowej i tym co daje za niewiele. Czytaj ze zrozumieniem. Na pewno potrafisz. Podobnie jak i inni. Może.
P.S… A w tym samochodzie to jaka róznica między autobusem a nim ,dzieciaku.
Zrób sobie najpierw prawo jazdy a potem bajki pisz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sprawdziłem PLUS… tragedia.

Warto było kupić i sprawdzić sieć , warto było.

Wszystko bez limitu (nie licząc internetu) ale w tym nie ma MMS-ów, trzeba uruchomić usługę i za każdą wiadomość dodatkowo zapłacić, bodajże 0,19 zł.