Otwarcie dokumentu tekstowego w grze

Witam,

Mam pytanie.

Czy grając w jakąś grę byłaby możliwość otwarcia na aplikacji dokumentu tekstowego np wordpada.

Chodzi mi o to aby otworzyć dany dokument skrótem klawiszowym na oknie aplikacji bez minimalizowania jej.

Raczej nie da się tak zrobić.

Polecam drugi monitor xD. Jeśli nawet wywołasz start jakiejś aplikacji do odtworzenia pliku wordpada to gra w trybie pełnoekranowym zostanie zminimalizowana.

Po za tym gry oparte o rożne silniki będą obsługiwać inne komendy w terminalu, a i tak nie wiem na jakiej zasadzie chcesz to otworzyć :P; uruchomić aplikację która ten plik przeczyta czy próbować załadować zawartość pliku do konsoli w grze ? :open_mouth: No i w końcu w jakiej grze? :stuck_out_tongue:

PS. Spróbuj odpalić w wersji okienkowej xD

raczej nie chociaż jakby był drugi monitor to nie wiem jak się zachowa gra czy zostanie czy zminimalizuje się

a można wiedzieć do czego to??

na drugim monitorze nic się nie zminimalizuje xD Jak miałem kartę TV pod kompem to na jednym pełno-ekranowo oglądałem TV a na drugim pełno-ekranowo grałem choćby w obliviona. Zamiast TV mogłem sobie przymać otwartą przeglądarkę czy cokolwiek innego, więc jak długo dla gry nie zmienia się rozdzielczości ekran to jest wszystko ok, potem już rzeczy mogą się trochę rozjerzdzać (czy rozjeżdzać ? xD).

Da radę do laptopa podpiąć monitor i jakoś to podzielić między sobą?

Da radę do laptopa podpiąć monitor i jakoś to podzielić między sobą?

Tak trzeba tylko użyć opcji rozszerzonego pulpitu na podłączonym monitorze i będzie git :wink:

I jak to działa mogę jednocześnie grać i siedzieć na facebooku?

Możesz jednocześnie grać i “obserwować” to co się na facebooku dzieje, bo żeby np. cos na FB napisać będziesz musiał przełączyć okno bądź kliknąć myszą na obszar okna przeglądarki jeśli gra pozwoli kursorowi opuścić obszar gry :D, w każdym razie jak przełączysz okna masz dwie opcje, albo gra zostanie jak była pełnoekranowa, albo się automatycznie zminimalizuje, ale to już od gry zależy.

Lub jeśli kupi monitor otykowy, to przejście “kursora” pomiędzy monitorami będzie szybsze :P(ale tylko dla geeków, bo to byłaby minimalna różnica)

No ale ile kosztuje monitor dotykowy xD i tak właściwie to po co skoro efekt końcowy ten sam :wink:

Większa kompatybilność z Win8… :slight_smile:

Znalazłem monitor dotykowy za 590 PLN 21,5" :O. Patrząc po parametrach niezły nawet, tyle że marka Medion xD.

Nadal jednak nie wiem jakby tutaj było z wygodą użytkowania jakby trzeba bylo przy np. desktopie wyciągać ręce metr przed siebie i tak nimi machać xD

możesz użyj patyka albo jakieś rury xD

to już lepiej kupić 2 komputer używany i bez problemu mieć