Otwarte porty przez proces tcpsvcs.exe,firewall ich nie mas

Proces tcpsvcs.exe otwiera mi porty TCP i UDP-7,9,13,17i19 niewiem czemu firewall ich nie maskuje.Sprawdzałem programem Shields UP http://www.grc.com/x/ne.dll?rh1dkyd2 z tej stronki i zawsze miałem wszystkie na zielono,a od niedawna te wymienione są czerwone.Skanowałem kompa różnymi skanerami online ,i żadnych trojanów czy wirusów jedynie syf adware co też mnie zastanawia skąd codziennie skanuje Ewido i zawsze mam kilkanaście.Zainstalowałem na próbę Kasperski Anti-Hacker,nie maskuje tych portów też,dodatkowo jak uruchomię BitCometa i zaczne coś ściągać to blokuje mi neta na kompie i pisze że komputer został zaatakowany ,typ ataku DDOS :?Proszę o odpowiedź czy z tymi portami tak może być,czy to nie jest groźne.Wkleję loga dodatkowo może w nim coś widać:

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Log jest czysty :slight_smile:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Zrobiłem tak ,ale niestety dalej porty są na czerwono w tym teście, i jeszcze coś nie działa mi LAN czy któraś z tych opcji ją wyłancza? Wyłączyłem ten proces i teraz w teście jest OK,nawet internet ,poczta i komunikatory działają :smiley: -przynajmniej na razie.Tak w ogóle to od czego ten proces jest wiem że coś od TCP/IP,ale konkretniej? :?