Otwarty Komputer - Zarożenie?

Mam taki mały dylemat. Jako iż mój komputer się poci, mam go otwartego i dmucha na niego zwykły biurkowy wiatrak. Chodzi mi o to czy komputer może być tak otwarty, stoi on na biurku praktycznie na wyciągnięcie ręki. Czy tak może być, nie zaszkodzi to mi, otoczeniu … ??

Jeśli włożysz rękę w nieodpowiednie miejsce w środku obudowy to może Ciebie lekko kopnąć :wink: A tak poza tym to nic się nie stanie :slight_smile: Ja przy otwartym komputerze dotykałem praktycznie wszystkiego ale nic mnie nie kopnęło (to dobrze) :wink: Nie masz się co obawiać ;] Najważniejsze abyś nie wtykał tam palców :smiley:

To ja wiem, że jak włoże gdzieś palec to może mnie popieścić, ale raczej chodziło mi o zdrowie.

Nie ma znaczenia, nawet lepiej jak dyski kręcą się z dala od … :slight_smile:

Praktyczne ale mniej estetyczne. Zalecałbym( ze wzgledu na zakłócenia eletromagnetyczne) włączyć “Spread Spectrum” w BIOS.

Jeżeli nie “trzymasz glowy” blisko obudowy codziennie po kilka godzin to mniej zaszkodzi niż rozmowa przez “komórkę”

Ja siedzę przy biurku nawet przez 14 godzin. A to coś przy kompie a to coś napisać itp. itd… Co oznacza blisko, komputer stoi w odległości 50 - 75 cm ode mnie. Bez trudu sięgam do wyłącznika z tyłu zasilacza