Otwierają mi się nowe okna

(Tcheinava) #1

Pisałem tu o tym problemie jakiś czas temu - niczego nie znaleziono, a problem jest dalej (zależy od dnia, czasami jest czasami nie). Gdy klikam określone klawisze na klawiaturze - pojawiają mi się nowe okna Firefoxa (gdy nie mam otwartej przeglądarki) lub strona odświeża mi się na stronę startową. Nie mogę napisać np. dłuższej wypowiedzi, bo strona zdązy mi się w tym czasie “odświeżyć” i przełączyć na startową parę razy. Co to może być? Co robić? :confused:
Addition.txt (22,7 KB)
FRST.txt (44,1 KB)
Shortcut.txt (40,5 KB)

(Atis) #2

W logach nie widać infekcji.

(WODZU) #3

Jeśli w logach nie widać infekcji, to proponowałbym podłączyć do testu inną klawiaturę (jeśli to PC), bo na moje oko może blokować się któryś z klawiszy Ctrl lub Alt i podczas pisania uruchamiane są skróty klawiszowe.

(Tcheinava) #4

Kupiłem nową klawiaturą. Początkowo wszystko jest ok, lecz po +/- 2 minutach lub gdy dużo piszę, klawiatura przestaje działać i nie działa żaden klawisz. Muszę odłączyć usb i podłączyć parę razy aby działała. Lecz nowe okna się już nie otwierają.

(WODZU) #5

Próbowałeś podłączyć ją pod inny port USB?

(Tcheinava) #6

Tak, stara klawiatura otwiera nowe okna ale działa cały czas, nowa nie otwiera okien ale działa chwilę potem przestaje,

(krystian3w) #7

Może jedna się popsuła i sama sporadycznie wciska klawisz (jakieś zwarcie?) a druga nie działa dłużej z powodu uszkodzenia portów / płyty głównej PC?

(Acorus) #8

Wniosek-sprawdzić w innym komputerze.