Otwierający się folder SYSWOW64

Witam,

od jakiegoś czasu w trakcie pracy na kompie otwiera mi się samoczynnie folder syswow64. Co mam zrobić żeby to zmienić?

A sprawdzone zaplanowane zadania w harmonogramie zadań? Jakaś aplikacja wywołuje syswow64.

Sprawdziłem. Żadna aplikacja nie wywołuje tego folderu. Jakieś pomysły co to może być?

Pobierz spolszczenie i programik http://www.nirsoft.net/utils/opened_files_view.html

Wypakuj. Razem, to niecałe 100KB. Zawartość spolszczenia wklej do folderu programu. Pousuwaj zipy i folder spolszczenia. Otwórz OpenedFilesView.exe z PPM jako administrator. Wejdź w opcje i zaznacz - pokaż otwarte foldery.

Znajdziesz otwarty folder syswow64. Zaznaczasz i wybierasz z PPM - kopiuj wybrane pozycje. Wklejasz do notatnika. Znajdziesz więcej wpisów syswow64 to kolejno zaznaczasz i kopiujesz, wklejasz do notatnika. Może te wpisy doprowadzą do ujawnieniu procesu, który uruchamia folder.

W syswow64, w macromed, to nawet adobe flash player może wywoływać sprawdzanie aktualizacji. Więc po zamknięciu przeglądarek, sprawdzając w openedfilesview, można utrafić powód. Ale to przykład. Inna aplikacja też może mieć ustawione wywoływanie wyszukiwanie aktualizacji.

Podaj tak przy okazji - jakie updatery masz w autostarcie? Znajdziesz w ccleaner, opcje narzędzia, zakładka autostart. Po prawej na dole masz zapisz do pliku tekstowego. Zapisz na pulpit. Po otwarciu skopiuj tekst i wklej do posta.

Czy masz zainstalowany program G Data?

http://www.fixitpc.pl/topic/22527-przy-starcie-pojawia-się-folder-syswow64/?p=145220

Atis chyba trafiłeś. Tylko w tym linku nie ma podanego rozwiązania problemu. Co zrobić?