Otwieranie linków z programu Outlook Express

witam,

od pewnego czasu nie mogę otworzyć skrótów stron jakie dostaję w poczcie w Outlook Ekspress 6. Aby otworzyć daną stronę, muszę ją skopiować do przeglądarki i dopiero wtedy mi się otwiera.

Proszę o pomoc

grayna

A domyślna przeglądarka jaka?

a co się dzieje kiedy na nie klikasz??

Oty --> kosmos.

Jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to niech milczy.

Witam,

jak klikam na link, to nic się nie dzieje, przynajmniej ja nic nie zauważam. Klikam raz, drugi raz i nic. Teraz też, żeby otworzyć stronę z wiadomością od Was (dostałam powiadomienie na poczcie) to też musiałam skopiować i otworzyć z Explorera. Moją przeglądarką jest Internet Explorer.

Być może to ja sama poprzestawiałam coś w Nortonie (mam Norton Internet Security 2007), może uaktywniłam jakąś zaporę, ale naprawdę nie wiem jak to cofnąć.

Być może to przez Operę. Znajomy namawiał mnie na nią, powiedział, żeby ją przetestować, nawet mi się spodobała, tyle że, moje Ulubione nie chciały się otwierać, były “nieaktywne”, żeby otworzyć stronę z Ulubionych, musiałam wchodzić w Operę.

No i usunęłam Operę i może to też coś się stało z linkami w Outlooku.

Proszę o pomoc, bo inaczej nie wiem, czy jak nie otworzyłam linka w Outlooku, to czy zostanę powiadomiona następnym razem, że ktoś odpowiedział na mój list?

Pozdrawiam serdecznie

grayna

Jeżeli Twój system to windows xp, to spróbuj: start , następnie określ dostęp programów i ich ustawienia domyślne i w oknie, które się otworzy ustaw internet explorer jako przeglądarkę domyślną, a outlook jako domyślny program pocztowy.

Miałam tak samo po odinstalowaniu opery i mi pomogło.

pozdrawiam :smiley:

OK, zaraz tak zrobię

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 22:38

no nie wiem, ja mam tak: wybierz konfigurację -> Microsoft Windows, Inne niż firmy Microsoft i zaznaczone Niestandardowa,

z lewej strony mam zaznaczony kwadrat -> Określ dostępdo programów i ich ustawienia domyślnie. I nigdzie nie widać Outlloka o którym mówiłeś.

:cry:

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 22:44

i nc się nie dzieje :cry: :beksa:

Otwórz IE wejdź do Narzędzia ,następnie Opcje internetowe dalej Programy i masz już ustawienia systemu programów do obsługi internetu.

już wszystko jest OK :onfire:

dzięki

jesteś wielka :tancze: