Otwieranie linków za pomocą FF

Witajcie, mam taki problem - może nie wielki ale jednak uciażliwy otóż: jak ktoś przyśle mie linka (najczęściej przez GG) i go otwieram to włącza mi się ten link w IE a ja chcę, żebym uruchamiał się w mojej domyślnej przeglądarce - FF. Jak to zrobić?

Ustaw domyślną przeglądarkę na FF i problem zniknie

To nie jest Twoja domyslna przegladarka :!:

Ustawiłem już i wszystko ok. Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za moją głupotę :slight_smile:

Dodane 07.06.2009 (N) 0:31

Drodzy przyjaciele, mam jeszcze jeden problem z Foxem otóż: surfuję sobie po necie, potem klikam :wyczyść prywatne dane, zaznaczam to co chcę wyczyścić - czyli wszystko oprócz haseł. Pykam ok a historia się nie kasuje. Co to może być?

napewno wszystko masz zaznaczone??

Zainstaluj CCleaner’a

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.20.920

Na pewno mam wszystko zainstalowane ale nic to nie daje. CCleanera mam i on też nie kasuje historii. Co robić :(?

Jaki nr FF? Jeśli masz starszą wersje uaktualnij do 3.0.10.

Ponownie przejedź wszystko CCleaner’em.

Wczoraj usunąłem kilka wirusów z kompa. Potem reinstall FF - re wersji najnowszej. Dalej nie mogę skasować historii. Tak sobie myślę… że chyba to czas na uruchomienie Combo Fixa - pewnie złapałem jakiegoś shita czy coś tam. Jak myślicie?

Aktualizacja do wersji 3.0.10 odpada. Trzeba usunąć wszystko co jest związane z Firefoxem.

Zakładki można zapisać .Należy użyć http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … aller+1.83

W pierwszym oknie wybrać Firefoxa i odinstaluj

w drugim oknie tryb zaawansowany i dalej czytać polecenia

Dopiero teraz można instalować nową wersję na czysty profil.

Bardzo dziękuję koleżance(lub koledze) errata72 - wywaliłem FF zaawansowanym trybem programu Revo. Zainstalowałem wersję 3.0.10 - od razu poszła aktualizacja do jakiejś nowszej wersji. Wszystko pięknie śmiga, historię mogę kasować w programie, CCleanerem też idzie. DZIĘKI WSZYSTKIM. A swoją drogą ten Revo uninstaller to wyczzesany program jest, na prawdę bardzo dobry.

Po użyciu Revo dobrze jest wyczyścić resztki CClinerem. U mnie to jest reguła.