Otwieranie nowych kart w mozilli, przechodzenie do nich

Witam. mam najnowszą mozille i mam problem z kartami, a mianowicie jak kliknę na jakiś link i wybiorę opcję “otwórz odnośnik w nowej kacie” to otwiera mi tą kartę i od razu mnie do niej przenosi. A ja chcę żęby tylko otwierała tą nową kartę a żebym zostawał w starej. Dodam że w ustawieniach kart nie mam zaznaczonej opcji “Po otwarciu odnośnika w nowej karcie przechodź do niej automatycznie” czy to jakiś błąd mozilki czy jak? spotkał się ktoś z takim czymś?

Wchodzisz w :

NARZĘDZIA

OPCJE

wchodzisz w zakładkę KARTY

odznacz piątą opcje.

Jak ktoś wie, jak przywrócić żeby otwieranie w nowej karcie było po staremu na dole?? kurcze szukałem i nie mogłem znaleźć albo przeoczyłem:(

W ogóle kto to wymyślił żeby tak zamienić ??? :-x :x :-x

Dodane 12.09.2011 (Pn) 13:28

Ok już znalazłem :wink:

Wchodzisz w NARZĘDZIA

DODATKI

wyszukaj MENU EDITOR

pobierz, zainstaluj, uruchom ponownie, przejdź do MENU EDITOR ( narzędzia, dodatki, rozszerzenia i tam powinien być MENU EDITOR)

kliknij OPCJE

w tabelce są opcje, ja chwyciłem dziadowskie OTWÓRZ W NOWYM OKNIE i przeciągnąłem wyżej na właściwe miejsce :stuck_out_tongue: pozamiatane :twisted:

Kiedyś, bardzo dawno temu u mnie działo się tak samo (tylko, że akurat pod Linuksem), z tego co pamiętam, pomogło zaznaczenie tej opcji, ponowne uruchomienie przeglądarki i jej odznaczenie.

Pozdrawiam!