Otwieranie portu w routerze Netgear N300 Wireless ADSL2+

Witam. Moim problemem sa porty w routerze. Chcialbym jeden z nich otworzyc ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac. Historia zaczela sie po zmianie routera. Teraz gdy stawiam serwer Minecraft przez Hamachi to nikt go nie widzi i po krotkich poszukiwaniach wyczytalem ze moze byc to wina zamknietego portu ( Firewall’a i zla wersje gry mozna wykluczyc). Licze na szybka odpowiedz i z gory dziekuje.

Nie znam tego urządzenia, wiec strzelam, szukaj opcji "“Port Forwarding” lub “NAT”. Tam sobie przekierujesz te porty, bo mam wrażenie ze o to ci chodzi. Chcesz przekierować port, na maszynę w swojej sieci LAN?

Tu ise problem wlasnie pojawia bo nie mam zakladki “Port Forwarding” ani “NAT”… a jesli chodzi o przekierowanie portu o ktorym mowisz to ja nie wiem o co tu chodzi nawet bo calkiem zielony jestem w tych sprawach :stuck_out_tongue:

Dodane 24.02.2012 (Pt) 9:12

Oj … sorrka jest faktycznie Port Forwarding… co tam dalej mam zrobic… ? Nie chce nic sam robic narazie żeby nic nie rozwalic :stuck_out_tongue:

“Add Custom Service”

Podajesz port/porty do przekierowania i adres ip komputera na który chcesz przekierować.

Aaaa…dzieki wielkie… po jakims czasie dochodzenia znalazlem rozwiazanie…dzkieki za pomoc :slight_smile: