Out of range - poza zakresem pracy

Niestety napotkał mnie pewien problem przy uruchamianiu nie których aplikacji monitor gaśnie i wyskakuje błąd “poza zakresem pracy 68,7 kHz / 85 Hz”

Dodam także że próbowałem użyć programu reforce, który dostosowuje poziom odświeżania i synchro, Pod warunkiem że włączone w ustawieniach monitora jest “ukyj tryby których monitor nie może wyświetlic” (PAtrz niżej), Tylko własnie problem bo nie moge tego włączyć ;] (Format nic nie dał) (Oczywiście szukałem po innych forach ale nie mogę sobie z tym poradzić)

monjz4.png

Plz help me !

:oops:

A próbowałeś w ustawieniach sterowników NVIDII? Tam też można ustawić odświeżanie.

A, i powiedz jaką masz ustawioną rozdzielczość i jaki monitor.

A u mnie taki komunikat pojawia sie na ekranie w momencie gdy uruchamiam komputer z czystym dyskiem, np. po formacie.

Nic nie potrafie zrobic, nie ma linii komend, Windowsa nie da sie zainstalowac itp, co najwyzej wejsc do biosu, ale mieszanie w nim nie pomoglo.

Po prostu chcac zainstalowac windows, wykrecam hdd na inny komputer, tam instaluje i przykrecam go z powrotem.

monav5.png

O to chodzi??

Monitor to LG Flatron L1730S 17"

Zmniejsz tempo odświeżania - np. do 70 Hertz i sprawdź czy dalej jest źle.

Niestety nic to nie dało ;/

Złączono Posta : 30.08.2007 (Czw) 16:41

No więc na tym koniec żadnych pomysłów?? Help, to jest naprawdę bardzo uciążliwe ;/

Złączono Posta : 31.08.2007 (Pią) 10:12

Dobra rozwiązałem problem ale cięzko było, tutaj napisze rozwiązanie

Uruchom-dxdiag-więcej pomocy-zastąp, i wpisałem wartosć 60, ;]

Mam podobny problem. Gdy przełączam użytkowników i loguje się już do 2, wyskakuje Poza zakresem pracy monitora… System Windows Vista. Co może być przyczyną tego i jak to naprawić?