Outlook 2010 błąd 554

Od wczoraj pojawiał mi się problem w Outlook 2010 po wysłaniu maila na obojętnie jaki adres dostaje zwrotkę:

Twoja wiadomość nie dotarła do niektórych lub do wszystkich adresatów.

  Temat:    hjgh
  Wysłano:    08.02.2022 21:25

Następujący adresaci nie są osiągalni:

  '****@gmail.com' w dniu 08.02.2022 21:25
        554 Nie przyjmiemy Twojej wiadomosci poniewaz brakuje nadawcy / We can't accept your message - missing From: (#5.3.0)

Założyłem drugie takie samo konto i działało jakieś 10 min po czym znowu nie działa.
Wszystkie ustawienia mam prawidłowe, sprawdzałem je 20 razy już. Poczta wp

A z przeglądarki jak wysyłasz działa?

1 polubienie

Tak, przez przeglądarkę wszystko ok.

Ustawienia takie?
Serwer poczty wychodzącej - smtp.wp.pl
Port serwera poczty wychodzącej - 465
Tryb zabezpieczenia - SSL
Serwer wymaga uwierzytelnienia / włączonej autoryzacji SMTP.

Mam dokładnie taki sam problem ze skrzynką od poniedziałku . Ustawienia są prawidłowe część e-maili się nie wysyła z programu ale bezpośredni ze strony wszystko jest okej

Witam. Mam ten sam problem tyle że z Outlookiem 2021 na poczcie wp. Na niektóre adresy można wysyłać maile, a na niektóre nie. Problem pojawił się tydzień temu. Zrobiłem nawet format i od nowa wgrywałem outlooka, ale to samo. Przez przeglądarkę jest ok…

Witam, mam taki problem od poniedziałku z Outlookiem i pocztą na o2.pl. Jedne emaile wychodzą a inne nie. W Tunderbird działa wysyłanie na wszystkie adresy, więc chyba to wina Outlooka i poczty WP i O2.

Wychodzi na to że to wina Office?

Dostałem taką informację od WP, ma pomóc w 100%, próbujcie:

Uprzejmie informuję, iż opisywany przez Państwa problem jest spowodowany brakiem udostępnionych zgód na połączenie programu pocztowego z Państwa kontem. W takiej sytuacji sugerujemy zalogować się do poczty z poziomu przeglądarki, wejść w zakładkę: Opcje, następnie na samym dole wyłączyć a następnie ponownie włączyć wybrane przez siebie zgody, poprzez przesunięcie suwaka na aktywne: Włącz. Następnie proszę przejść weryfikację, która pokazuje się przy utworzeniu nowego maila. Jeżeli powyższa weryfikacja nie pojawi się to zalecamy wysłanie testowego maila od siebie do siebie. Po wykonaniu tego kroku proszę ponownie skonfigurować swój program pocztowy zgodnie z wybranym protokołem i zaleceniami ze strony Jak skonfigurować program pocztowy? - WP Pomoc

1 polubienie

Ja też mam pocztę WP, ale nie mam kłopotów z programami pocztowymi. Na Win11 korzystam z tego systemowego, a na Androidzie - z tego oficjalnego od WP.

Mam ten sam problem, tyle że z pocztą O2 na kliencie Outlook 2021, nie pomagają reinstalacje, naprawy online programu, nie pomaga ponowne podłączenie konta, nie pomga grzebanie przy plikach pst (usuwanie, tworzenie nowych, przywracanie starych). Żeby było śmieszniej to ta skrzynka nie działa na dwóch różnych komputerach, ale działa na trzecim.Ustawienia skrzynek porównałem z tym działającym komputerem i nie ma różnic.

Dzięki. Działa.

U mnie nie…

U mnie również w programie outlook wystąpił od kilku dni ten sam problem z błędem 554 na WP. Próbowałem reinstalacji, zmiany ustawień outlooka, ustawień poczty w przeglądarce i niestety nadal występuje ten błąd. Na tym samym komputerze zainstalowany jest drugi adres wirtualnej polski i on śmiga bez zarzutu natomiast ten pierwszy nie puszcza poczty do większości odbiorców. Nie pomogło również wskazówki WP o odznaczeniu zgód w ustawieniach konta bezpośrednio w przeglądarce. Po ustawieniu „wadliwego adresu” na drugim komputerze również w poprzez outlooka okazało się, że działa bez problemów. To co może być problemem…

… sytuacja jest rozwojowa. Nie można wysyłać wiadomości z Outlooka poza adresami wp.pl i gmail…

Stwierdziłem, że z outllooka 2021 z poczty wp, nie mogę wysyłać do innych z gmail. Natomiast do siebie z outlooka z wp do gmail poczta idzie bez problemu. Na innym komputerze ta sama sytuacja z outlookiem 2019.

U mnie to samo. Nie działa od piątku. Do tego dnia było okej. Napisałem do Wp, odpisali to samo co wyżej. Zrobiłem tak jak napisali i dalej nie działa. Na adresy z wp poczta idzie i jeszcze na dwa inne (@box), reszta nie działa. Mam na tym samy outlooku jeszcze inne skrzynki (interia, upc) i jest wszystko okej.