[Outlook 2010] Podpowiedzi adresów email

Witam

Pytanie jest proste. Czy mogę włączyć podpowiedzi do maili na podstawie całego ciągu Imię Nazwisko ? Mamy Grzegorza Brzęczyszczykiewicza i jak wpiszę Brzę to mi go podpowie. Niestety u mnie outlook podpowiada tylko to co zaczyna się tak samo. Muszę wpisać Grze żeby mi podpowiedziało jego mail. Przykładowo znam tylko nazwisko gościa do którego mam coś wysłać. Mam go w książce bo to książka firmowa i nie mogę go po prostu dopisać tylko najpierw muszę wejść w kontakty, wyszukać go, poznać jego imię i dopiero wpisać w adres jego imię i wybrać mail.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam.

Autouzupełnianie adresów

Adekwatnie się włącza.

To jest włączone. Tylko tak jak piszę, podpowiada tylko te adresy które ZACZYNAJĄ się na wpisany tekst a nie te które ZAWIERAJĄ wpisany tekst.

Przy adresie: qwertyasdfgh@cos.pl chciałbym po wpisaniu asd dostać ten adres. On się pojawia tylko przy wpisywaniu od q.

to nie jest autouzupełnianie, tylko funkcja sprawdzania nazwy, wywoływana przez CTRL+K

z tym że nie wyszukuje ona dowolnego ciągu znaków a jedynie początkowy ciąg znaków tzn w opisywanym przez Ciebie przypadkach:

-znajdzie Brzęczyszczykiewicza jak dasz brz[ctrl+k]

-nie znajdzie qwertyasdfgh@cos.pl po wpisaniu asd[ctrl+k]

To w takim razie Outlook jest śmieszny jeśli się tego nie da zrobić. Wszędzie indziej widziałem jest sprawdzanie pełnoznakowe albo chociaż potrafi szukać od początku w drugim słowie a nie tylko pierwszym. Chodzi mi o podpowiedzi, zaczynam pisać i od razu pojawia się lista potencjalnych maili. Jak wpisuje Kow dla kowalskiego chcę zobaczyć wszystkich kowalskich jednak nie mogę tego zrobić tylko muszę ręcznie wybrać CTRL+K i w dodatku CTRL+K szuka adresów w globalnej książce a nie lokalnej. Czyli jak mam dodane swoje kontakty ta opcja ich nie wyszukuje. Np. na Gmailu jak wpiszę Kowalski to mi pokaże wszystkich kowalskich, jednak jak tutaj wpiszę walski to nie pokaże nic. Na O2 jak wpiszę Walski to mi pokaże Kowalskich. I o to mi chodzi, podpowiedzi na podstawie wzorca.