Outlook 2013 - reguły

Witam,
Mam takie pytanie. Pracuję na programie pocztowym Outlook 2013, nie dawno zmienili nam serwer poczty. Są emaile indywidualne i są nie wiem czy to dobrze nazywam emaile grupowe. Czyli np. indywidualny to Jan.Kowalski@firma.pl a grupowy lub działu to biuro@firma.pl i pod ten grupowy podpięte są jakieś osoby. Teraz jak pisze taka osoba z tego @ grupowego to @ nadawcy w outlook wygląda w taki sposób biuro@firma.pl w imieniu Jan.kowalski@firma.pl. Próbowałem zrobić regułę, która pozwoli na sortowanie @ od innych osób ale nie wychodzi mi to w tym programie. Prawdopodobnie przyczyną jest ten adres. Czy ktoś może wie czy da się zrobić taką regułę w tym programie, żeby @ mogły być przyporządkowane do danych folderów ?

Nie da się tak prosto, musisz wyciągnąć nagłówków maila i skorzystać z reguły “gdy występuję specyficzne słowa w nagłówkach” (nie mam Outlooka PL, w EN nazywa się to “Condition with specific words in the message header”). Dobrze jest też dodać wykluczenie, żeby nie brało pod uwagę maili, które Ty wysłałeś na ten email (exception).