Outlook - błąd przy wysyłaniu poczty

Hi There

Od miecha mam problem z outookiem, amianowicie kiedy odbieram poczte jest wszystko cacy, ale jak tylko zaczynam cos wysylac to wyskakuje mi taki komunikat systemowy i nie moge juz wtedy nic wyslac ani odebrac poczty. Owy komunikat tytułuje sie tak: Symantec Common Client User Session,

a komunikat brzmi tak: Wystąpił problem z aplikacją Symantec Common Client User Session i zostanie ona zamknieta. Przepraszamy za kłopoty. bla bla bla… jestem wsciekla ze nie moge sobie z tym dziadostwem porzadzic

:evil: mam skonfigurowana tam poczte z onetu, wp i tlena i nie pozbede sie zarazy i nie wymienie tego badziewnego outlooka na inny chłam, lepiej mi powiedzcie jak to dziadostwo naprawic! !!

ale pomoc!kolega chce zeby mu pomoc z tym programem a nie polecenie innego programu pocztowego. :?

Oty Kosz

Widocznie masz problem z antywirem, a dokladniej z czescia sprawdzajaca poczta. Ja bym sprobowal w opcjach Nortona wylaczyc sprawdzanie poczty (o ile jest taka opcja). Jezeli niezadziala to sugeruje reinstalace nortona.