Outlook dalej nie działa

Witam!

SYSTEM:

Windows XP Proffesional 2002

Outlook Express

Internet Neostrada

Konta internetowe obsługiwane przez program:

@poczta.onet.pl

@op.pl

To nie jest pierwszy raz kiedy zwracam się do was z prośbą o pomoc przy tym programie, ostatnim razem według waszych rad bawiłem się rejestrem i wydawało się że jest wszystko ok ale po kilku dniach stwierdzam że niestety nie.

Problemy to:

-Czasami nie wysyła mi meili pojawiają sie informacje o błędach.

-Czasami dostaję meile z opóźnieniem o kilka dni

-Czasami wiadomości pojawiają sie w folderze wysłane jednak do odbiorcy nie dochodzą.

Sytuacja poprawia się kiedy wyłączam ochronę dostępową avast jednak nie na tym to polega żeby mi program nie skoanował poczty.

Dlatego proszę was o pomoc, może ktoś wie jak sobie z tym poradzić??

Po 1. to nazwę programu pisze się Outlook.

Po 2. masz Serivce Pack 2??

Po 3. czy jak kożystasz z WebMail to też to samo jest??

Po 3. spróbuj może z innym programem. Outlook ani do najbezpieczniejszych, ani do najlepszych nie jest zaliczany.

Normalne w tym programie i na tym serwerze

To nie wina Outlooka tylko Onetu jeśli sprawdzasz pocztę ręcznie przez Wyślij/Pobierz

Wyłącz go i zobacz

co to ma do rzeczy :roll:

Zgadza się. Wypróbuj Operęlub Mozillę Thunderbird

A na konie radzę przeleciećkompa na obecność syfu

http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm

Po 1. to nazwę programu pisze się Outlook.

zrobione

Po 2. masz Serivce Pack 2??

Tak mam

Po 3. czy jak kożystasz z WebMail to też to samo jest??

Rzadko kiedy korzystam ale jak miałem te kłopoty czasami tam wchodziłem i nie odbierało mi rzadnej poczty wszystko ściągał outlook, ale jestem pewien że nie dochodziły do mnie wiadomości

Po 4. spróbuj może z innym programem. Outlook ani do najbezpieczniejszych, ani do najlepszych nie jest zaliczany.

Możesz polecic stabilny nie obciążający kompa programik

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 17:50

To nie wina Outlooka tylko Onetu jeśli sprawdzasz pocztę ręcznie przez Wyślij/Pobierz

Tylko że u mnie ostatnio jest to normą inni znajomi nie narezkają, nie rozumię co oznacza sprawdzasz ręcznie… jak można inaczej??

Wyłącz go i zobacz

Właśnie mam wyłączoną i udało się wysłać meile , które wceśniej nie wychodziły pozatym dostałem automatycznie kilka starych :frowning:

Zgadza się. Wypróbuj Operęlub Mozillę Thunderbird

przyglądne się tym programom

A na konie radzę przeleciećkompa na obecność syfu

http://www.pandasoftware.com/activescan … ncipal.htm