Outlook Express 6.0 - problem

Siema!

Otóż problem wygląda tak…

Miałem w skrzynce odbiorczej ok. 2000 wiadomości (z kilkunastu miesięcy). Folder tej skrzynki miał na dysku rozmiar ok. 1 GB :shock: Foldery kompaktowałem co jakiś czas i wszystko było ok. Od paru dni przy zamykaniu Outlook’a (po kliknięciu X w prawym górnym rogu) wyskakiwał komunikat, ale nie z pytaniem o kompaktowanie, tylko (chyba) o skompresowanie folderów, czy coś takiego - nie pamiętam dokładnie, bo ignorowałem te komunikaty i klikałem “Anuluj”. Wczoraj znów to samo, ale przez przypadek kliknąłem OK, wyskoczyło okienko z paskiem postępu (jak przy kompaktowaniu), myślałem, że wszystko jest ok, program się zamknął. Dzisiaj odpalam Outlook’a i w skrzynce odbiorczej nie ma mail’i z ostatnich dwóch miesięcy :frowning:

Pytanie brzmi: co się z nimi mogło stać i jak je odzyskać??

Obecnie nie urzywam OE ale jak pamietam to weź Plik>folder> i tam coś w stylu otwórz. Czy coś takigo nie pamietam dokładnie.

Edit:

Albo jeszcze przyszło mi do głowy kliknąć CTRL+Y inaczej widok> przejdź do folderu I tam poszukać

Wpisz w wyszukaj pliki [*.dbx]

Niestety nic to nie dało :frowning:

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 17:46

Gdzie są pliki .dbx to ja wiem, nie muszę szukać.

To wygląda tak, jakby było jakieś ograniczenie ilości maili w skrzynce (np. do 2000) i jak przekroczyłem tą ilość, to zaczęły sie pojawiać komunikaty o kompresowaniu; a po skompresowaniu jakby bezpowrotnie usunęło ponad 100 ostatnich maili :evil:

No nic, na szczęście nie miałem tam nic ważnego, ale i tak szkoda :?

Zobacz tu :http://windows.online.pl/internet.htm