Outlook express 6 co z tym fantem zrobic

w moim outlooku jest bardzo ciekawa sytuacja wysyla ,odbiera poczte loguje bez problemow do serwera ale jest maly szczegol niczego nie otwiera mam po prostu czysta biala kartke czy ktos zna sposob zeby przywrocic poprzedni stan co ciekawe ms outlook dziala perfekt uzywam xp

pewno masz wlaczony podglad tekstowy, a nie HMTL

ale ja nawet tekstu nie moge przeczytac nic gdxie to zmienic

Czy jak masz po lewej Foldery i zaznaczysz “Skrzynka odbiorcza” to po prawej nie masz żadnych widocznych nagłówków?

Pozdrawiam 8)

nic nie normalnego nie ma zadnych naglowkow tylko co ciekawe codziennie odbieram aktualizacje KB837009 ALE PO INSTALACJI NIE MA ZADNYCH ZMIAN

Mam tak samo i chyba jest to pozostałość po wirusie/trojanie startpage. Na dodatek nie mogę skojarzyć plików tekstowych z notatnikiem. Nie ma go w opcjach “Otwórz z…”

I TU MASZ CALKOWITA RACJE JAK SOBIE DOBRZE PRZYPOMINAM TO TEZ NIE MOGLEM OTWORZYC PLIKOW NOTATNIKA A STRONE STARTOWA KTORA MI SIE CIAGLE WCINALA WYCIALEM DOPIERO WCZORAJ AD AWARE6 ALE TO NIC NIE ZMIENILO I DALEJ POZA NAGLOWKIEM OTRZYMANEJ WIADOMOSCI NIE WIDZE ZAWARTOSCI MASZ NA TO JAKIS SPOSOB A MOZE INNI MAJA JAKIES POMYSLY JAK TO PRZYWROCIC DO STANU UZYWALNOSCI


Capsa przykleiłeś do obudowy kalwiatury “Kropelką” ?? :slight_smile: :slight_smile: Nie krzycz tu nikt nie jest głuchy !!


fiesta