Outlook express 6 -informuje o zmniejszeniu miejsca na dysku

(Kurss1005) #1

Witajcie, OE 6 zglupiał a może ja ?

Za każdym razem przy zamknięciu informuje mnie o możliwosci zmnieszenia zajmowanego miejsca na dysku (mimo wykonania tej czynności). Dlaczego?

Pozatym przy otwieraniu OE w oknie foldery "folder skrzynka odbiorcza" otwiera mi się odrazu ze wszystkimi folderami i podfolderami, do niedawna sama otwietrałam ten folder wtedy kiedy chciałam i uruchamialam folder czy jego pofoldery.

Co jest może jakiś wir?

(Kamil8566) #2

Możliwe że to wir. Proponował bym zainstalować z neta tą samą wersje a tą poprzednią odinstalować.

(kwpolska) #3

Huh? OE6 nie odinstalujesz. Ani nowego nie zainstalujesz. Nie wszystko nieprawidłowe to wirus.

A ja polecam zrezygnowanie z OE6 i przejście na coś innego - np. Windows Live Mail.

(Kurss1005) #4

OE jest instalowany z WIN czyż nie?

-- Dodane 31.08.2010 (Wt) 18:10 --

WLM jest na stronie MS?

-- Dodane 31.08.2010 (Wt) 18:13 --

KIs nic nie znalazł.

(Piotrkijak) #5

Jakie bzdury obaj piszecie... #-o Poczty systemu windows nie da się pobrać z neta, bo jest to program zintegrowany z Vistą i Sevenem i to samo tyczy się Outlook'a. Jak już to Outlook jest dostępny w pakiecie biurowym Microsoft Office Również raczej bzdurą jest, że nie można odinstalować outlooka, bo z tego co pamiętam(mogę się mylić, a i też nie mam jak to sprawdzić bo mam Sevena, nie XP) w dodaj lub usuń programy klikając dodaj lub usuń składniki systemu Windows i z tego co się nie mylę wystarczy wywalić IE i razem z nim wywali się Outlook.

(Agatonster) #6

kalina ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(kwpolska) #7

Co? Powiedziałem:

A to jest osobna aplikacja z pakietu Windows Live, a nie to, co siedzi w Viście.

(Piotrkijak) #8

A to zwracam honor, źle Cię zrozumiałem.