Outlook Express + Microsoft Word - edytowany plik

Witam!

Sprawa wygląda następująco: Został otworzony załącznik (*.doc) z outlook express przez Worda 2010. Został on następnie zedytowany i zapisany przez zwykle “zapisz”. Później został on ponownie otworzony z outlooka bez zmian, które zostały wprowadzone.

Sprawdziłem autoodzyskiwanie w wordzie, foldery:Ustawienia Lokalne i Dane aplikacji, opcje poszukiwania wczesniejszych wersji, crashowania worda, odzyskiwanie plików itd.

Co prawda znajduje kilka “stałych plików” i kilka tymaczasowych ("~dc4***.doc" lub *.tmp) w Content.IE5, jednak zadziwia mnie fakt, że data modyfikacji tych plików różni się tam o kilkadziesiat minut jednak rozmiar jest stały. Jest również zapisane zapisany dokument o takiej nazwie w formacie .docx i zawartość taka sama jak przed modyfikacją.

Próbowalem wszelakiego odzyskiwania plików programami (“Pc Inspector File Recovery, GetDataBack for NTFS, Drive Rescue(nie działa tu opcja find lost data”), Easeus, undelete, bad copy pro, easy recovery wspomagane Advanced Word Repair, Recovery for Word) ale każdy znajduje tylko te pliki z takimi datami modyfikacji jak podałem wyzej.

Istnieje możliwość odzyskania takiego pliku po edycji? Co jeszcze pominąłem…może jakieś scalenie plików ? Proszę pomóżcie