Outlook Express nie odbiera nowych wiadomości

Witam,

Mam problem z programem Outlook Express mianowicie po włączeniu nie aktualizują się nowe wiadomości. Po wciśnięciu wyślij/odbierz program się zacina. Czy tego przyczyną może być IE na którym nie działa internet? Firefox i Oprea normalnie otwiera strony www.

Oczywiście. W opcjach internetowych jest programy i masz tam ustawienia na poczta, programy dyskusyjne i inne takie. Stąd prosty wniosek, że nie działający internet explorer robi problem w Outlook. U mnie nie ma problemu, chociaż czasem używam inne przeglądarki. Outlook Express obsługuje mi gmaila.

Jak może nie działać internet na ie8? Może dawno był crash tego programu. Jest tak, że - żeby zabezpieczać swój komputer, trzeba aktualizować ie, mimo, że się często z tego nie korzysta. Gdy masz choćby popsuty ie7, to śmiało możesz zainstalować ie8 i aktualizacje do niego. Gdy zepsuty ie8, to trzeba go reinstalować. Chodzi u sprawną usługę Windows Update i bezpieczeństwo.

muminek162 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zainstalowałem do IE 8 aktualizacje i dalej to samo…

Cześć

Spróbuj przywrócić domyślne ustawienia przeglądarki IE:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … 8-settings

Dzięki Wielkie :slight_smile: najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze :slight_smile: pomógł reset :slight_smile: temat do zamknięcia :slight_smile: