Outlook Express powtarza komunikat "może skompresować"

Komunikat " Aby zwolnić miejsce na dysku, program Outlook Express może skompaktować wiadomości " Powtarza sie to wielokrotnie i mam ochotę go … Jak pozbyć się tego komunikatu. Dawno temu po takiej archiwizacji nie mogłem dostać się do tych starych wiadomości. Jeżeli to istotne to ma syst. XP

mój post z mądrym zapytaniem o powiekszenie speed dialu w Operze moder wycina ? a ten jest baaaardzo ciekawy :slight_smile: =D> !otóz synku poczta słuzy do czegoś czego nie wiesz Ty :slight_smile: i co jakis czas chce sie kompresować bo taki leń jak Ty zapomina o tym że jest zapchana na maxa i czasem trzeba ja opróżnic raz na jakis czas ! … :glupek2:

Koleżanka moja zwróciła się do mnie z prośbą o poradę z tym samym problemem. Przy zamykaniu OE, otrzymuje ten sam komunikat, mając w skrzynce tylko cztery e-maile. Po skasowaniu ich komunikat przy zamykaniu OE jest nadal wyświetlany. W Jej przypadku napewno nie jest to zapchana skrzynka. Nie szukałem jeszcze w Googlach - może był już ten problem poruszany. Jest jakieś inne wyjaśnienie dla tych komunikatów?

Dzięki, dzięki- komunikat wyświetlał mi się średnio co minuta nawet po wyłączeniu programu. Mam nadzieję że zbyt duża liczba e- maili nie rozsadzi mi Outlooka

Dzięki Barnaba. Koleżanka zadowolona. Kawa i ciasteczka Tobie się należały … jeszcze raz wielkie dzięki.