Outlook Express problem z uruchomieniem

Witam mam taki problem z OE że niemoge go uruchomić, wyskakuje najpierw komunikat: “Nie można uruchomić programu Outlook Express. Aplikacja niemogła utwirzyć menedżera kont internetowych. W komputerze zabrakło pamięci lub dysk jest pełny. Aby uzyskać dodatkową pomoc skontaktuj się z obsługą techniczną firmy Microsoft (0x80004005)” klikam ok i wyskakuje kolejny komunikat: “Nie można uruchomić programu Outlook Express, ponieważ biblioteka MSOE.DLL nie może zostać zainicjalizowana. Program Outlook Expresss może nie być poprawnie zainstalowany”. Może wiecie co z tym fantem zrobić. Zrobiłem naprawe windowsa z płyty, ale nipomogło komunikty te same. Z góry dzięki za pomoc.

zainstaluj Outlooka 6

Ale ja mam zainstalowanego oe 6, jest jeszcze jedna sprawa. Postanowiłem założyć drugie konto i na nim spróbować. I tam mogę uruchomić outlooka, ale nie można przełączać tożsamości, klikam żeby przełączył a on nadal zostaje w tej samej. Natomiast na jednym ze starych kont outlook bardzo ładnie śmiga (oczywiście mowa cały czas o tym samym kmpie).