Outlook Express problem

Od paru dni mam problem z odbieraniem poczty która zawiera załączniki przez Outlook Express 6, natomiast nie mam problemu z odbieraniem poczty z załącznikiem przez www.

Komunikat który się pojawia w czasie odbierania poczty:

Wystąpiły błędy podczas przetważania żądanych zadań. Poniżej jest lista błędów: Wystąpił nieznany błąd. Konto: paw.home.pl Serwer: paw.home.pl Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie SSL , nie, Numer błędu: 0x800C0133.

Posiadam Windowsa XP Professional, Norton Internet Security.

proszę o poradę.

pozdrowienia

Sławek Krej

sprawdź w opcjach dotyczących poczty czy nie są poblokowane opcje dotyczące programu pocztowego

tzn. gdzie mam sprawdzić?

nic nie zmieniałem w ustawienich ostatnio.

Złączono Posta : 19.11.2005 (Sob) 13:53

W opcjach poczty w Nortonie sprawdziłem wszystko ok.

W Norton Personal Firewall, dodaj Outlook Express do aplikacji zaufanych :slight_smile:

Dalej jest problem, ale jeszcze większy, teraz w ogóle nie odbiera poczty, zgłasza tez sam błąd. Usunąłem konto, wprowadziłem ponownie i bez zmain. Czy muszę instalować Outlooka?

Outlook Express>Narzedzia>Opcje>zakladka Zabezpieczenia i tu zaznacz "strefa internetowa…"i “ostrzegaj mnie kiedy inne aplikacje…”-reszta odznaczona i sprawdz,chyba,ze zle skonfigurowana skrzynka?

outlook2mo.th.jpg

start=>> uruchom

regsvr32 inetcomm.dll

oraz Menu=>> Narzedzia=>> konserwacja:

beztytuu6ko.jpg

Mogę Tobie jedno doradzić zmień w końcu program pocztowy outlok z windowsa to nieporozumienie już lepszy jest z office 2003,nie mówiąc już o innych i to darmowych programach, spróbuj nie pożałujesz i przestaniesz mieć takie problemy. :2gunfire: