Outlook Express-przycisk wyślij/odbierz jest nieaktywny

Witam!

Mam problem z programem Outlook Express. Mianowicie po wejściu w tą aplikację nie mogę odebrać poczty ponieważ przycisk wyślij/odbierz jest nieaktywny :? <----http://odsiebie.com/pokaz/3486843—cdec.html

Nie za bardzo wiem czym jest to spowodowane może macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Widocznie nie masz zdefiniowanego konta pocztowego. Dlatego opcja ta jest nieaktywna

Outlook Express -> Narzędzia -> Opcje -> Ogólne - zaznacz v Wyślij i odbierz wiadomości przy uruchamianiu.

Klik :

55c25266c6ff882cm.jpg

To nie to, też mam ten sam objaw (nieaktywny przycisk “Wyślij/Odbierz”) i z chęcią dowiem się jakie jest rozwiązanie problemu. Mam wrażenie, że stało się to po ostatnim pakiecie poprawek, a że Outlooka używam sporadycznie (podstawowy to Thunderbird) i zauważyłem tą przypadłość OE dopiero dziś. Z drugą tożsamością w OE jest to samo.

Może pakiet poprawek spowodował usunięcie zdefiniowanych kont pocztowych? Polecam powtórne skonfigurowanie aplikacji.

Temat już wyjaśniliśmy sobie na priv z 14r4. Objaw spowodowały usunięte wszystkie definicje kont pocztowych, jednak nie ustaliliśmy na 100% co mogło być tego przyczyną.

Dokładnie o tym pisałem w drugim poście w tym wątku. Nie rozumiem po co było cokolwiek wyjaśniać na priv :shock: