Outlook Express


(Dgtdfhyd) #1

Gdy chcę wysłać lub odebrać wiadomości przez OE to mi wyskakuje błąd:

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Konto: 'POP3.wp.pl', Serwer: 'SMTP.wp.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F

wyskakuje on przy odbiorze i wysyłaniu poczty z wp ale na onecie też się pojawia...

nie wiem co zrobić. Wiem że serwer wp potrzebuje autoryzacji. Więc zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ba! nawet użyłem automatycznego konfiguratora z wp... i dlaej wyskakuje ten błąd.

Wie ktoś jaka tego błędu jest przyczyna? i jak to naprawić?

aha, mam OE 6, winXP, łącze stałe.

pomocy! :frowning:


(fiesta) #2

Narzędzia, konta, zakładka poczta, wybierasz konto, właściwości, zawansowane i zwiększ limt czasu serwera nawet do 5 min. Powinno pomóc. Jak nie to może pomyliłeś nazwy serwerów smtp i pop3. Sprawdź czy z tym wszystko jest ok??


(Dgtdfhyd) #3

zrobiłem jak mówiłeś/aś i nie pomogło :frowning: co najdziwniejsze przy wysyłaniu wiadomości po sekundzie się rozłancza chociaż że ustawiłem limit na 5 min. Nie pomyliłem też nazw serwerów, sprawdzałem :frowning:

ale dzięki za próbę pomocy :slight_smile:


(Agmitura) #4

A ja mam trochę inną sugestię , może odinstalować OE z poziomu start/ustawienia/panel sterowania/dodaj usuń programy/ odinstaluj OE , a następnie zainstalować ponownie OE i ponownie skonfigurować konto/a ,być może to pomoże.Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. POZDRAWIAM! !!


(Jaroszewicz) #5

a może po prostu zainstaluj np. TheBat - super program :smiley:


(Surykat) #6

Albo sprawdzonym chwytem byłoby założenie konta pocztowego w którymś z tych portali: http://www.onet.pl, http://www.interia.pl lub http://www.wirtualnapolska.pl. Mam nadzieję, że to się sprawdzi. Pozdrawiam! :slight_smile:


(Gajowa) #7

witam.

miałem coś takiego,oczywiście mam darmową skrzynkę na wp.pl.Wysłałem reklamację do admina poczty,podałem treść komunikatu obłędzie [taki sam jak podał akroid],uzyskałem odpowiedż ,że z ich strony jest w porządku i żebym sprawdził własne ustawienia.sprawdziłem i okazało się, ze nic się nie zmieniło.Oznacza to chwilową niedostępność serwera,tylko z jakiego powodu???.Być może winowajćą był moduł w antywirze odpowiedzialny za skanowanie poczty.Miałem wtedy pc-cillin[teraz avast]wyłaczyłem go.Po paru dniach włączyłem na powrót i wszystko było w porządku.

Poza tym w ostatnim czasie serwer pocztowy wp.pl miał jakieś problemy.skontaktuj się z adminem

Pozdro.


(boczi) #8

http://www.o2.pl 20mb skrzynka, antyspam


(fiesta) #9

Akroid właśnie chce odebrać pocztę z konta na Wirtualnej Polsce właśnie za pomocą Outlook Expressa:P:P:P:P


(tomcio(R)) #10

niestety ja tak samo mam ... jak nie chce odebrać poczty to nie odbierze...ale outlook od offica zawsze odbiera :stuck_out_tongue: :smiley: