Outlook express

Witajcie, mam mały problem. Jeśli umieściłam w nieodpowiednim dziale ten wątek to z góry przepraszam!

Otóż dziś po formacie wszystko było pięknie, skonfigurowałam sobie outlooka i instalując jakiś program uruchomiłam ponownie komputer. Po ponownym uruchomieniu outlook zniknął z mojego komputera. Wyparował… Wiecie może gdzie się znajduje? :wink: Na C w Program Files niby jest katalog outlooka, ale są tam jakieś dziwne pliki a konkretnie pliku, który by uruchomił pocztę nie ma. Od razu pisze, że jestem laikiem więc proszę w miarę możliwość prosto do mnie mówić :slight_smile:

Witam. Domyślnie Outlook Express jest na

"C:\Program Files\Outlook Express\msimn.exe

tzn. jak wejdziesz na C:\Program Files\Outlook Express to kliknij dwa razy na msimn.exe (lub bez exe jeżli nie widać rozszerzeń).

ania12345 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No właśnie nie ma tam takiego pliku i w tym cały jest ambaras! Wywiało go i nie ma. I dlatego zjawiłam się tutaj :slight_smile:

A próbowałaś na nowo instalować? Jeśli masz płytkę z systemem to doinstaluj go, bo może faktycznie jakiś błąd wywalił OE z systemu.

Po włożeniu płytki wejdź w Start -> Ustawienia -> Panel sterowania -> Dodaj usuń programy -> Dodaj / Usuń składniki systemu Windows.

Tam poszukaj Outlooka i poprostu go doinstaluj. Prawdopodobnie ustawiwń konta nie odzyskasz, ale kto go tam wie :wink: