Outlook Express

Witam.

Czy w Kerio trzeba ustawić w Ochrona sieci>filtr pakietów , dopuść w obu kierunkach, bo mi poczty nie chce odebrać ani nie moge nic wysłać??

Dzieki

Tak, zrób tak… Dodaj, ale wystarczy tylko połączenia wychodzące :slight_smile:

Poza tym sprawdź, czy nie masz w Ochronie sieci zablokowanej pozycji Outlook Express, Thunderbird czy jakiego tam masz klienta poczty. Być może zablokowałeś… Jeśli jest zablokowany, to dopuść…

W ochronie sieci w Aplikacjach>internet mam wychodzące dopuść, reszta blokuj, a we filtrze dopuść w obu kierunkach,. Teraz mi niby wszystko działa, ale nie wiem czy to tak ma byc ustawione.

Wystarczy tak:

Ochrona sieci -> Aplikacje

Tutaj dopuść wychodzące

Filtr na razie usuń i zobacz, czy działa…

Dodatkowo poczytaj sobie o konfiguracji Kerio TUTAJ

Jak ustawisz według powyższych wskazówek, to filtr będzie zbędny… Wykasuj go na razie…

:wink:

Bez filtra nic nie chce pójść, wyskakuje błąd :frowning:

A jaki to program pocztowy?

Zastosowałeś powyższą konfigurację?

Outlook Exprees i mam tak skonfigurowane Kerio jak w poscie w\w.

Skoro kliknąłeś na tego linka i tak skonfigurowałeś, wygląda na to, iż inaczej nie da rady… Utwórz filtr, ale w nim daj tylko kierunek wychodzące i zobacz, czy masz błąd. Jeśli tak, ustaw jak miałeś - na oba…

Ok, Ok, już działa.

Dzieki i sorry za kłopot :slight_smile:

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 13:19

A tak przy okazji, bo nie chce zakładać drugiego tematu to w filtrze pakietu powinien sie znajdować Emule??

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 13:46

A czy możecie mi na to pytanie odpowiedzieć co do Emule powinno być w Ochrona sieci>Aplikacje>Internet>przychodzące i wychodzące Dopuść tu i tu?a w filtrze pakietów nie ma nic

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 14:46