Outlook Express


(Del15piero) #1

Witam mam tak problem jak założyć w Outlook Express nowe konto gdzy jest już stare. I jeszcze jak załżyć aby mozna było z niego wyasyłać o odbierać maile bo cał czas wyskakują mi błędy oraz podczas wysyłania też :frowning:


(Asterisk) #2

>>Narzędzia/Konta/Poczta/Dodaj/Poczta

W uruchomionym kreatorze od nowa

konfigurujesz człe konto


(pysiu) #3

masz tu dokładnie opisana konfiguracje http://www.banita.pl/konf/outlook.html

http://www.banita.pl/konf/poczta.html


(Atanazy Bazakbal) #4

Polecam Ci program The Bat, przez wielu, uwazany za najlepszy program pocztowy, wersja 1.62 jest darmowa, wszystko o programie i mozliwosc sciagniecia tu: http://www.thebat.pl/ do sciagniecia takze polska wersja jezykowa (jest tez w dobreprogramy) oraz podrecznik uzytkownika.


(Agmitura) #5

A ja dla odmiany polecam ci program IncrediMail.Outlo przy nim to prehistoria, ma kupę fajnych opcji możesz go pobrać ze strony dobre programy. POZDRAWIAM! !!


(fiesta) #6

W tym konkretnym przypadku chyba nie ma znaczenia znczenia jakiego klienta poczty się posiada. Chodzi tu raczej o uwierzytelnianie serwera. Większść skrzynek pocztowych wymaga zaznaczenia przy serwerze poczty wychodzącej SMTP opcji uwierzytelniania. Większość operatorów kont pocztowych podaje spsoób konfiguracji klienta pocztowego na swoich stronach www. Tu masz przykład z Ineterii http://poczta.interia.pl/pomoc/p_konf_outlook_pl_5.html?p=1|2|1


(Atanazy Bazakbal) #7

Mi się wydaje, że w tym przypadku, jak piszesz Fiesta, chodzi jednak o zakładanie nowego konta. Mam kolegów, którzy mieli taki sam problem jak Adidadi. Po prostu tworzenie nowego konta w Outlook Express nie jest "intuicyjne". Natomiast jeśli chodzi o autoryzację, to jest tak jak piszesz. Ale trzeba wcześniej założyć konto.


(Del15piero) #8

Dzięki Fiesta i wam wszystkin za pomoc udało sie szczególne dzięki Fieście za podanie tego linka http://poczta.interia.pl/pomoc/p_konf_o ... ml?p=1|2|1

Bez niego to nie wiem co bym zrobił


(Del15piero) #9

Mam jeszcze jedno pytanie jak zrobić skrót do tego programu bo kiedyś usunołem Outloka bo go nie uzywałem może moje pytanie jest banalnie proste ale kja naprawde nie wiem jak to zrobić :frowning:


(system) #10

"C:\Program Files\Outlook Express\msimn.exe"


(system) #11

Dalej oczywiście prawy klik na tę ikonkę i Wyślij do -> Pulpit (utwórz skrót).

Pozdrawiam


(Del15piero) #12

Dzięki udął mi się :slight_smile: