Outlook - gdzie jest lista zablokowanych adresów?


(Tomasz Kowalski) #1

Witam.

Gdzie znajduje się plik z zablokowanymi adresami w Outlooku, w Windowsie Xp ?

Wiem że można je podejrzeć (Narzędzia -> Reguły wiadomości -> Poczta -> Zablokowani nadawcy) ale w którym pliku się zapisują bo nie mam dostępu do Windowsa tylko do plików.

Padł mi Windows i zainstalowałem na innym dysku nowy. Na starym dysku mam dostęp do plików ale nie uruchamia mi się Windows.

Mam bardzo dużo zablokowanych adresów które się nazbierały przez kilka miesięcy, jest ich tak dużo ponieważ mam kilka kont, i dzięki tej blokadzie naprawdę dużo śmieci ląduje w koszu.

Tak więc które pliki skopiować ?

Kiedyś już próbowałem zrobić to kopiując Outlooka z folderu C:\Program Files i C:\Documents and Settings\nazwa\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{63C7BE5B-60FB-40C0-BDD5-E0E71C5851C9}\Microsoft ale nic to nie dało.


(Cedar) #2

10 sekund na wpisanie w Google i strzał w "10" na pierwszej pozycji:

http://www.google.pl/search?source=ig&h ... .1.0.1l9l0

Myśl zanim założysz wątek.


(Tomasz Kowalski) #3

Cedar jesteś Wielki.

Dzięki to mi się przyda. Ale kiedy winda w której są zablokowane adresy nie działa to klucze rejestru mi nic nie dają bo nie mam do nich dostępu i nie mogę ich zapisać, dobrze by było jakby zapisywane były w pliku który mógłbym sobie teraz wyciągnąć ze starego dysku. Ale to pewnie nie możliwe :frowning:

Ale to co mi pokazałeś jest bardzo przydatne i teraz taki klucz sobie zapiszę i co kilka dni będę go aktualizował.

Jeszcze raz dzięki. Prezent dla Ciebie, może się przyda :slight_smile: