Outlook po zamknięciu widnieje w procesach

Po odebraniu poczty przez Microsoft Office Outlook, zamykam program lecz widnieje on nadal na liście Procesy w Menedżer Zadań. Sprawdziłem komputer pod kątem wszelkiego rodzaju zagrożeń (wirusy, malware, spyware, adware), usunąłem .temp, wyczyściłem prefetch i dalej to samo. Jeżeli ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie, proszę o poradę jak to naprawić.

znam przypadke ze jesli masz odpalona aplikacje OneNote to ona moze sztucznie podtrzymywac proces outlook`a.

Pytanie jeszcze mam - na pewno zamykasz a nie minimalizujesz do tray`a? (sorry za taki banal ale wiem jak niekiedy bywa :wink: )

Zdecydowanie zamykam program pocztowy ( nie minimalizuję), a OneNote nie używa. Kłopot jest taki, że gdy znów chcę odebrać pocztę, to Outlook nie startuje. Muszę restartować kompa. W procesach tez nie można wykonać komendy “zakończ proces”, po prostu się zawiesza.

Przeinstaluj pakiet Office.

PascalHP takie metody to stosowałem na początku przygody z kompem. Teraz jestem ambitniejszy. =P~

a Outlook dzialal wczesniej dobrze czy od samego poczatku jego instalacji tak masz?

Już znalazłem winowajcę. To programik do powiadamiania o poczcie, POP Peeper. Chyba jest w kolizji z Outlook 11.8169 + SP3, a aktualizacji do niego nie ma.