Outlook - sortowanie / widok przy współdzielonych kontach

(mielonka) #1

Ma ktoś pomysł, jak ustawić sortowanie wiadomości w Outlooku na poziomie lokalnym, aby zmiana sortowania przez jedną osobę nie zmieniała widoku u drugiej?

Chcąc, nie chcąc mam też konta ogólne, z których korzysta kilka osób. Exchange - służbowe. Ilekroć ktoś posortuje według etykiet, nadawcy lub daty, to konta współdzielone Exchange zmieniają widok sortowania u wszystkich osób, które mają dodane to konto.

Jak to cholerstwo wyłączyć i wymusić respektowanie lokalnego widoku / sortowania, aby każdy mógł to ustawić i zmieniać po swojemu, bez draznienia reszty? :slight_smile:

(km_00618) #2

POP3 i każdy sortuje sobie sam.

(axis85) #3

To bardzo ciekawa i przydatna informacja…

(mielonka) #4

Konto współdzielone, różni ludzie oznaczają / etykietują wiadomości. POP3 tego nie obsłuży. Nie po to mamy Exchange :slight_smile:

Chodzi jedynie o sposób wyświetlania, żeby zmiana na jednym komputerze, przez jedną osobę nie zmieniała tego u wszystkich. Np. osoba 1 sortuje według etykiet, osoba 2 według dat, osoba 3 według nadawców itp. Obecnie ktokolwiek ustawi w Outlooku “u siebie”, przestawi widok wszystkim użytkownikom.
To jest wyzwanie - widzieć na żywo, jak kto etykietuje, ale móc sortować widok po swojemu - lokalnie.