Outpost - problem


(Coshoo) #1

Outpost 2.5 blokuje mi wyświetlanie niektórych stron m.in. na Onecie oraz pocztę. W konfiguracji wyłączyłem blokowanie stron www, przeglądarkę i klienta pocztowego mam w "zaufanych programach" ale nie pomaga. Za wszelkie porady z góry dziekuję.


(Filifera) #2

Na pewno Agnitum Outpost zablokował przeglądarkę stron internetowych.Moja rada jest taka : Wykasuj IE z zaufanych programów, wtedy on wyrzuci z twojego profilu wszystkie ustawienia do IE, potem ustaw pracę na kreator regół potem zajrzyj do zakładki: opcie ogólne /wtyczki i znajdż wtyczkę wykrycie ataku i w ustawieniach odznacz

blokowanie IP oraz maski podsieci a może i lokalny port.Potem restart i proba.Jest to dośc ryzykowna porada dla twojego komputera z racji jego bezpieczeństwa sieciowego ale moze pomoże. Możesz zmniejszyc nieco czas blokowania IP z np:10 minut na 3-4 minuty.

U mnie cały program chodzi nienagannie i sprawuje się super , również z pracą niektórych progsów sieciowych wymagajacych dostepu do sieci.


(Dragonlnx) #3

:hahaha: :glupek2:

Spróbuj to co napisał lub zresetuj ustawienia rob reinstalkę cyknij :stuck_out_tongue:


(fiesta) #4

A czy autor o to pytał ??

Kasacja


(Coshoo) #5

No niestety po wielu próbach konfiguracji w dalszym ciągu mi blokuje stronki i pocztę ale co dziwne nieregularnie tzn. raz blokuje jedną stronę raz nie, tak samo z pocztą. Np. w tej chwili zablokował mi wyświetlanie strony głównej Onet.pl :frowning: Poczekam jeszcze trochę może ktoś z was coś mi jeszcze podpowie bo jak nie to będę musiał się pożegnać z Outpostem chociaż mi podpasił. Pozdrawiam.

p.s. Reinstalka nie pomogła.


(Lwm) #6

zainstaluj wersje 2,1 tez maialem problemy z 2.5 :smiley:

Nie masz czasem wpisanego jakiegos wyrazu ktore ma blokowac??

ja kiedys wpisalem slowo k... i blokowal mi pol onetu :smiley:


(Bartole) #7

Witam ja rowniez mam outposta i jako takiego problemu z nim nie mam ale chcialbym sie dowiedziec jesli moze ktos by wiedzial jak dopuszczac w outposcie programy typu P2P jak na przyklad DC++ zeby dzialal dobrze a jednoczesnie niebyl w zaufanych programach probowalem znalezc cos na temat zaawansowanych ustawien ale nijak nie moge znalezc tego jak ustawic z DC++