Outuolk expres

mam neo i tam mam konto

niedawno zalozylem takze konto na o2.pl i polaczenie w outuolku z o2.pl jest skonfigurowane dobrze ale gdy wlaczam program to wlacza sie neostradatp email a jak chce przelaczyc to sie niby laczy ale sie nie przelacza o2.pl mam ustawione jako domyslne ale to nie dziala . jak to zrobic zeby przy wlaczeniu lączzylo sie z o2 i sprawdzalo wiad z o2.pl?

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 18:11

jf2qr.th.jpg

chodzi szczegolnie oto zeby tam gdzie pisze mapeta@neostrada.pl pisalo matiqing@o2.pl

załóż jedno konto na outlook express z o2 a ten z neo wywal

ale ono tez mi jest potrzebne tylko bardzo rzadko :?

to jezeli masz offica to to konto z neo załóż sobie na Microsoft outlook.

Tylko po co :roll:

Dudek14 komplikujesz sprawe , i piszesz głupoty.

Najlepiej i najwygodniej zrób sobie dwie Tozsamości i podczas startu będzie cie pytał która wybrać, na jednej będzie konto neo a na drugie o2.

mozesz to dokladniej opisac bo juz cos z tym kombinowalem ale tozsamosci dalo sie utworzyc tylko na neo tp email

Z pierwszej tozamości ususwasz konto o2, zostawiasz tylko neo.

Jak juz tak masz wchodzisz P lik-Tożsamość-Dodaj nową tożsamość.

Kilkasz Nowa, wpisujesz Nazwe oraz opcjonalnie Haslo.

Utworzyłą ci się nowa tozsamośc klikasz na nią i normalnie konfigurujesz poczte o2.

I przy starcie wybierasz którą chesz włączyć.

pounqc0brl7907fpm.jpg

i tu nie wiem jak skonfigurowac o2

Klikasz na OK. Pozniej na tą nową stworzoną tozsamość i ją uruchamiasz i normalnie konfigurujesz.

nie bo jak klikne ok to mi wychodzi i to samo w kolko chyba pozostaje usunac neo email tylko jak a moze to polecenie o domyslnym neo siedzi gdzies w ustawieniach lokalnych czy cos takiego

Nie mozliwe to zamknij program uruchom jescze raz i wybierz tą z O2.

Ale wczesniej odzancz Uzyj tej tozsamosci…

ale jak tworze nowa tozsamosc to ona urzywa tego adresu neo i pozniej sie nie da zeby urzywalo o2

Ale konfigurujesz o2. na tej na której nie masz zadnego konta.

Jak na którejs masz to usuwasz i tworzysz to o2.

Dobra napisze wszytsko po koleji:

Usuwasz konto o2. Następnie wchodzisz Plik-Tożsamość-Dodaj nową tożsamość.

Wpisz Nazwę: (Wpisujesz jakąs)

Hasło: (Jak pracujesz sam to niepotrzebne jescze zapomnisz)

Naciskamy Ok , program pyta Czy chesz teraz przełączyć na “nazw”.

Wybierasz Tak.

Odrazu na starcie pyta cię o konfiguracje nowego konta, tworzysz ją…

Odznacz, na zakładce zarządzanie tożsamościami użyj tej tożsamości podczas uruchamiania programu i problem powinien zniknąć.

Przy każdej próbie odpalenia OE program będzie pytał z której tożsamości chcesz skorzystać.

Nie wiem dlaczego, ale u mnie przy zaznaczonej tej opcji OE nie chciał zmieniać tożsamości i cały czas pozostawał przy bieżącej.

u mnie tez

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 20:51

nie pyta…

Nie pyta a powinien.

To wchodzisz Narzedzia-Konta-Dodaj

i jak dodam to pozniej nie chce przelaczac chyba wywale konto z neo dzieki za pomoc temat zamkniety