Overclocking

Co myslicie o tym aby na forum powstal nowy dzial np. o nazwie overlocking ?(decyduje oczywiscie administrator) ??.

W zwiazku coraz wiekszym zainteresowaniem na forum o podkrecaniu to bylby trafny pomysl .

Uwazam ,ze na ta sprawe nalezalo by poswiecik momencik i przyjrzec sie jej bardziej z tego wlasnie powodu zakladam ankiete aby dowiedziec sie co sadza o tym nasi forumowicze


Ponieważ nie rozmawiamy

o swetrach - zmieniono

As.

Jak już to overclocking

a poza tym to jestem na nie :stuck_out_tongue:

a mnie jest to obojetne

Całkiem dobry pomysł, ale i tak nie przejdzie :?

A ile takich tematów się pojawia na forum.

Zresztą nie zapominajmy że jest to forum o oprogramowaniu. Mamy już dział hardware to wystraczy.

Jestem oczywiście na Nie.

ankieta bardzo subiektywna (widać, że autor się napalił) więc trudno zabrać głos :?

NIE :!:

a co to jest :expressionless: jakiś zamek… :twisted:

Ale nieuwazasz ,ze czasami w tym dziale jest bez obrazy ‘‘burdel’’ ?

chodzi mi o to ,ze posty o hardweare mieszaja sie z tymi a jak mam podkrecic a dlaczego sie nie da itd .

To jest moje odczucie .

DUCH poprosilem Monczkina aby dodal opcje nie .

Zdecydowanie wystarczy.

Jestem na nie.

dodałem opcję “nie”

chwała Ci za to :smiley:

głos oddałem :twisted:

Moje zdanie to tylko formalność.

Nie. Na forum DP jest już wystarczająca ilość działów, jeśli ktoś zechce napisać o overclocking-u to znajdzie do tego odpowiednie miejsce, choćby dział Hardware.

Nie ma co się rozdrabniać na małe śróbki.

Pozdrawiam

Nie, nie potrzeba nam nowych dziaów. I tak mamy dużo

analizując wszystkie tego typu tematy na tym forum smiem twierdzic iz jest to kolejny pomysł ktory nie ma szans na powodzenie wiec ludzie dajmy sobie z tym spokój bo to nie ma sansu wiekszość userow i tak napisze nie bez zadnego komentarza :roll: co dla mnie nie ma sensu ja zaznaczylem jest mi to obojetne chociaz powiem ze takich tematów nie ma na tyle dużo aby tworzyć im nowy dział zawsze mozna taki topic dać w jakimś dziale.

Nie :smiley:

Tak bardzo dużo nie ma nowych tematów o overclockingu więc nie potrzeba otwierać nowego działu. A jak ktoś się chce o podkręcanie zapytać to niech pisze w dziale hardware. :slight_smile:

J est mi to obojętne, jesli powstanie taki dział z pewnością będe do niego zagladał :slight_smile:

no to rozczarowanie …szkoda…ale trudno sie mowi :frowning: :frowning: :frowning:

Ale moze kiedys sie zdecydujecie …puki co piszcie dalsze opinie :lol:

Jestem na nie :!:

Jak ktoś chce poczytać o overclockingu, to ma do tego wyspecjalizowane forum pokroju Tweak.pl. Tam w tej chwili można się dowiedzieć wiele więcej na temat OC niż tu by się dowiedziano w ciągu najbliższych 2 lat, jak nie więcej.

Jest mi to obojętne

Takie tematy powinny iśc do działu Hardware bo dotyczą sprzętu