Overcloking na radeonie 9550 gigabajta

mam taka wlasnie karte i program do podkrecania V-tuner2 (byl ze sterami do grafy ) . Nie moge w zaden sposob zmienic czestotliowosci ali pamieci a ni chipu :frowning: moze ktos wie jaka opcje trzeba wylaczyc aby bylo mozliwe krecenie tego radka !!

z gory dzieki :))

ja tez niemog艂em kr臋ci膰 grafy tym progesm :confused: olej to :smiley: zainstaluj Omegi 2.5.97 i przy okazji programik Rad Linker i kr臋膰 dowoli :smiley:

Dzieki mario poprubuje :))

Stery OMEGA - tak. ALe kr臋cenie RadLinkerem przekl膮艂em. Nie mog艂em tym 艣cierwem wylecie膰 poza 400/500. Przy du偶ym stresie resetowa艂 sie akcelerator. Polecam ATI TOOL albo jakikolwiek inny tweaker. Dopiero ATI TOOL pom贸g艂 mi ustawi膰 karte 425/540; potem przyklei艂em radiatorki na pami膮tki a GPU dosta艂 wentylek na radiator i z t膮 kart膮 doczekam mam nadzieje do przesiadki na PCI EXPRESS :). Wszystko pi臋knie 艣miga, ok 3300pkt w 3dMark03 przy Sempron 10x220. Wi臋cej bez v-moda nie p贸jdzie a pami臋膰 4ns grozi R.I.P. kr臋c膮c wi臋cej.

peace.

Nie wiem po co opdkr臋ca膰 tak dobr膮 kart臋 graficzn膮 :slight_smile:

Niekt贸rzy poprostu potrzebuj膮 wi臋cej,a niekt贸rzy robi膮 to dla przyjemno艣ci :lol:

no comment. Ta karta jedynie co ma dobre to TV-OUT :smiley: Jest cienka jak ty艂ek w臋偶a, ale je艣li zaspokaja twoje potrzeby to looz. Kr臋c膮c karte mo偶na sobie wiele zaoszcz臋dzi膰, np spokojnie wystarczy na konkretne ch艂odzenie procka, co sta艂o sie w moim przypadku a co za tym idzie to dodatkowa wydajno艣膰 8)

peace.

R9550@R9600pro a jaka roznica w cenie :smiley:

LOOKass ja czekam na radiatorki od Revolteca :slight_smile: dostane meidzinane taniej bo na cooling.pl skonczyly sie alu :slight_smile: moze cos jeszcze z pamiatek wycisne :slight_smile: chodz ciezko bedzie :slight_smile:

Wynik w 3dmarku 2oo3 kiepskawy :stuck_out_tongue: ja mamm 2918 przy procku na FSB 120 :stuck_out_tongue: SDramach :stuck_out_tongue: musisz cos bardziej przycisn膮膰 :smiley:

dok艂adnie :slight_smile:

Bardzo dobra karta graficzna. Ona bez podkr臋cania jest wydajna :smiley: .

dzi艣 trafi艂y domnie Revoltec Cu, wypa艣nie w kosmos :slight_smile: szkoda ze w niedziele dopiero bede m贸g艂 je potestowac :frowning:

Mam xp 2000 @ 2600 (2083mhz) 512 ram i radka 9550 gigabyte stary ta gra( richard burns) szarpie !!

2870 nie jest 藕le nie oczekuj od tego radka cud贸w !!

ma艂o :slight_smile: zamontuj jakies chlodzonko i baw sie rdzeniem dalej :slight_smile: bo to 333 to male艅ko jest :stuck_out_tongue:

w testach na benchmark.pl po kreceniu 325/500 osiaga nawet 3600 to jest nie mala roznica !!