Overlay(wykonany w photoshopie) nie chce się załaczyć w OBS

Zrobiłam overlay w photoshopie. Chciałam dodać to do OBS, lecz gdy próbuje to zrobić nic się nie pojawia. Oczywiście, gdy chce dodać zdjęcie, nieprzerabiane w photoshopie to wszystko działa.
Overlay najpierw zapisałam w png i nic później próbowałam w jpeg też się nie udało. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc?

Może to głupie pytanie, ale jak konkretnie zapisujesz grafikę?

No PLIK -> ZAPISZ JAKO-> FORMAT najpierw w PNG spróbowałam a później JPEG

@sliweczka1 spróbuj wyeksportować ten plik, nie zapisz jako tylko wyeksportuj - coś w tym stylu. :wink:

tylko jak to zrobić…

I normalnie taki plik możesz potem podejrzeć w Windowsie? Wszystko działa?

tak, wszystko działa, tylko nie na obs…

rozmiar:45,7MB

To jest rozmiar zapisanej grafiki? Jeśli tak to bardzo dużo, jaka rozdzielczość grafiki?

Tak, taki jest rozmiar.
rozdzielczosc 300dpi

Przecież to jest rozdzielczość do druku, na ekran wystarczy 72dpi. Jakie są wymiary grafiki? Osobiście obstawiam że OBS tego nie wczytuje ze względu na zbyt duży rozmiar pliku.
Jakieś informacje o błędzie się pojawiają podczas dodawania grafiki do OBS?

Nic się nie wyświetla.
wymiary 22677x12756 :open_mouth:
da sie to jakos zmniejszyc?

No to zgaduję że grafika się wyświetla ale jest tak duża że jej nie widzisz tj. w obs punktem startowym jest przeźroczyste tło i cała reszta ovelaya jest gdzieś kilkanaście tysięcy pikseli ekranem i podglądem sceny.
Możesz to przeskalować bez problemu w PS, ale nie powiem jak dokładnie bo nie mam na tym komputerze PS’a, jedynie z pamięci: Image > Resize, jak dobrze pamiętam skrót to CTRL+Shift+I

1 polubienie

Alt+Ctrl+I
Image->Image Size

Nie mylić z Canvas Size.

1 polubienie